Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36+2 naposan nyitott méhszáj...

36+2 naposan nyitott méhszáj 3 fokban érett lepény baba a szűlő csatornában nyák dugó távozott mennyi idöm van ?

Figyelt kérdés

36+2 napos vagyok 2 napja voltam uh vérvételen viszont a lepényem 3 fokban érett az ultrahangon nem látták már a baba arcát és meg mérni sem tudták a feje méretétt rendesen. A dokimhoz e miatt tegnap már mennem is kellet csinált méhszáj vizsgálatott és nézett magzatvízet azt mondta a magzat víz tiszta baba feje a szülő csatornában a nyák dugó már távozott és 1 ujjnyira nyitva vagyok. Viszont a lepény miatt valószinű a jövöhétten indit mert utánna már messzeseddik a méhlepény Ha addig nem bujik ki magától

Szerdán nstm lessz jövöhétten és akkor kell hozzá is vissza mennem az nst eredményével viszont azt mondta cuccal menjek mostmár mert ha a nst eredményt úgy lássa akkor már szerdán indit.

Szerintettek ? Be indul addig magától?

Baba súlya jó azt mondta a doki 2 nappal ezzelőt volt 2693gram akkor töltöttem a 36. Hetett



#nyákdugó #lll. Fokban érett lepény #1 újjnyira teljesen nyitva #Baba a szűlő csatornában
2022. márc. 10. 14:18
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:

Neked is be van ékelődve a szűlő csatornába már a feje ?

Fájásokkal hogy álsz ?

2022. márc. 12. 04:23
 12/39 anonim ***** válasza:
Hat azt nem tudom, errol nem mondott semmit. En ugy erzem hogy lent a feje,mert surun kell pisiljek. Neha gorcsolok. Nst jo lett, nem mutat semmit egyelore
2022. márc. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 A kérdező kommentje:
Énis holnap megyek nstre ha az jó lessz akkor jövöhétten inditanak mindenféle képp. Ha peddig rossz lessz akkor már holnap vagy holnap után ma töltöttem a 37. Hetett
2022. márc. 15. 10:05
 14/39 anonim ***** válasza:
Miert inditanak ilyen hamar???
2022. márc. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:

Jajj bocsi, elfelejtettem az elozmenyeket 🙈🤦‍♀️

Akkor kitartast ☺️

2022. márc. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:

Köszönöm nekedis😘

Méhlepény miatt inditanak tegnap nstről már ér vizsgálatra küldtek mert a kicsi nem mozgott igy elküldtek ultrahangra de hálistennek jó lett🙏

Volt itt egy hölgy aki nem értette miért is inditanak ilyen hamar hát ezért.. mert már a babának a lepény miatt nem úgy megy az oxigén a vérr el látás

2022. márc. 17. 08:31
 17/39 anonim ***** válasza:
De azt írtad, hogy jó lett a vizsgálat. Akkor ha nem megfelelő az oxigén ellátás, hogyhogy a vizsgálaton meg rendben találták?
2022. márc. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:

Határ érték lett, gondolom 37 Hetesen nem azért hívtak vissza megint holnapra mert ilyen sűrűn van nst. Egyenlőre még jó hálistennek de már nem a legjobb, ezért is inditanak jövöhétten mert a lepény messzesedik és már nem lássa el úgy a babát. Tegnap voltam holnap megint mennem kell nstre ha ne talántán még rosszabb lenne akkor már holnap inditanak.

Csak gondolom mivel határ érték lett igy nem inditottak még mert próbbálnak várni a 38 hétig

2022. márc. 17. 21:46
 19/39 anonim ***** válasza:
Na milyen lett az eredmeny?
2022. márc. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 A kérdező kommentje:
Megint nem lett jó😕 de még nem inditottak, dokim hétfőn lessz bent akkor majd ő már meg mondja mi legyen mert sajnos beteg volt a hétten és egy másik orvos nézte meg az nstm
2022. márc. 19. 14:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!