Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az utolso hetekben fordult-e...

Az utolso hetekben fordult-e meg valakinek a babaja a "rossz iranyba"?

Figyelt kérdés

29.hetesen mar meg volt fordulva fejjel lefele a babam,es azota ugy van,minden vizsgalaton.Viszont tegnap utaztam ugy 100 km-t kocsival,de az ut eleg rossz volt,es neha razott,azota mar nem a bikinivonalnal erzem a picim csuklasait,ahol eddig,es olyan furcsa a hasam formaja is,teljesen mas,mint azelott.A hata a hasam jobb oldalan volt,a vegtagjai a bal oldalon,most mintha a hata a gyomorszajamnal lenne,es keresztben fekudne.Uh-ra csak jovo heten kedden megyek,annyira el vagyok keseredve,termeszetes uton szeretnek szulni.Tenyleg megfordult-e,en ugy tudom ,hogy ilyenkor mar nem sok helyuk van az ilyesmire,de ki tudja? :((

37 hetes vagyok


2010. szept. 17. 11:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Éppen a mult héten mesélte az orvosom, hogy az egyik kismamának a 38.héten fordult meg a babája, így természetes úton tudott szülni!

Ne aggódj, ha esetleg megfordult, akkor van még helye visszafordulni is!

2010. szept. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Még simán visszafordúlhat! Nyugi, minden rendben lessszzzz! Jó egészséget kívánok nektek. És kérlek írd meg, hogy milyen volt a szülés, és azt, hogy hogy vagytok
2010. szept. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én babám is fejvégűben volt már nagyon rég óta. De van, hogy napokra kiforog onnan (én is a csuklásából tudom, + ha nem fejvégűben van, akkor fáj amikor mozog). Most pl. kb. 5 napig összevissza feküdt, de reggel megint jó helyen éreztem a csuklását. 35 hetes
2010. szept. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én a héten beszéltem egy 38 hetes anyukával, akinek egészen idáig faros volt a babája, és már elő is volt írva császárra. Majd a napokban megfordult, fejjel lefelé a gyerek. Bár ő azt mondta,h. ő fájdalmasan is érezte azt,h. megfordul, szóval nem hiszem, h. a zötykölődéstől megfordult volna a babád. Könnyű szülést.

25 hetes km.

2010. szept. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tegnap voltunk uh-n,es minden rendben,jol fekszik a dragam,teszi a dolgat.Nagyon ugyes kismano :))
2010. szept. 22. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!