Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » DR Banczik Zoltán-ról van...

DR Banczik Zoltán-ról van valakinek rossz véleménye?

Figyelt kérdés
2010. márc. 14. 10:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
82%

Nekem ő a nődokim:)

és nagyon rendes pasas,ha veszed a humorát:)

2010. márc. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

ugy szoktam érezni,hogy nincs neki.

multkor mondtam neki trüsszentésnél bepisilek.azt mondta ne trüsszentsek.még csak else mosolyodott.nem tudtam most komoly vagy viccel

2010. márc. 14. 10:45
 3/22 anonim ***** válasza:
82%
Hát pedig ez vicces :D és éppen attól, hogy ő nem vihogja végig a saját poénjat
2010. márc. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
82%

Első vagyok,nagyon nagy forma:) Én imádom:D

igen amit irtam érteni és venni kell a vicceit..

Tőlem pl az eslő alkalommal megkérdezte hogy voltam-e már fiúval? Mondtam igen,erre ő: helyes:D

2010. márc. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
egyébként nagyon jó orvosnak tartom legalábbis olyannak akiben tudok bízni.és remélem ez nem ok nélküli.nem tudom mióta van a szakmában de 10éve biztos.
2010. márc. 14. 20:20
 6/22 anonim ***** válasza:
Ő a III.kerületben a Margit kórházban van? Mintha úgy rémlene. Fiatal doki igaz?
2010. márc. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Nagyon bírom, már engem is vizsgált, laza és jó fej :) Mivel csak egyszer volt vele dolgom nem tudom, szakmailag milyen.
2010. márc. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
ÁEK.-ben dolgozik.
2010. márc. 18. 21:14
 9/22 anonim ***** válasza:
Rendel a III. kerületben is, én oda járok hozzá. Először kiakadtam a stílusán, de csak szokatlan volt, mostmár nagyon bírom:)
2010. márc. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Nincs rossz véleményem róla. A tapasztalatomat viszont megosztom:

Valamit nagyon tudhat, az biztos. Babát szerettem volna. Pár hónapja már nem védekeztünk a párommal. Tavaly januárban elmentem, hogy megnézessem, minden rendben van-e velem, véletlenül pont hozzá kerültem, megvizsgált, stb. Következő menzeszem már meg se jött, októberre meg is született a lányom:-D

2010. szept. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!