Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hanyas méretű kismama leggings...

Hanyas méretű kismama leggingset és maxi ruhát es/vagy kismama ruhát vegyek, hogy a fenekem is és a hasam is kényelmesen elterjedt?

Figyelt kérdés
Jelenleg a betöltött 21 hetem kezdtem. :) Kérlek segítségeteket mekkora leggingsre és ruhára lehet szükségem ha a seggem q hasammal együtt nő? 😂 Jelenleg 59 kg körül lehetek. Az eredeti méretig S és 34-es volt pl nadrágból.

#kismamaruha #Kismamaruha méret
2022. jún. 11. 10:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
eleinte én se tudtam, mit csináljak ilyen téren, sokáig jók voltak a normál nadrágjaim. budapesten az alleeban a h&m- ben (emeleti rész) vannak kismama ruhák, ott próbáltam leggingseket. fura meretezes, egyikből jó az m, másikból l kellett volna... igy azt vettem inkább, ami 2db os csomag volt, abbol m kellett. amúgy 40/42 méretet hordtam terhesség előtt is, még mindig jók a 40/42 ruhák így a 33. hét elején is. a poloim trikoim is jók, max néhány rövid már a pocak miatt :) meg a leggingsek miatt inkább a hosszabb felsoket preferálom, ezért vettem legutóbb a lidlben 1 számmal nagyobb hosszított felsőt (40/42 helyett 44/46osat), hogy a terhesség végéig kitartson. nos, ezek most még bővek is :)
2022. jún. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, aki hasznos tanáccsal tudott szolgálni 😊


Rendelek M nadrágot és ruhát hátha nem nyúlok mellé. 🤭

2022. jún. 11. 16:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!