Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37 hetes vagyok. A védőnőm...

37 hetes vagyok. A védőnőm elfelejtett cytomegalovírost nézetni, amit most bepotoltatott. cytomegalovírus IgG pozitív cytomegalovírus IgM kétes. A neten azt olvastam ez gondot okozhat. Valakinek van ilyen eredménye?

Figyelt kérdés
Ugye nem okozhatot gondot a babánál?
2008. dec. 19. 19:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia.Nekem is volt TORCH vizsgálatom, és én ugy tudom, mert az orvos mondta, hogy ha az IgG-d pozitiv az azt jelenti, hogy már átestél azon,és az IgM kétes az pedig azt, hogy van rá hajlamod hogy ujra megfertözödhetsz, de ez nem azt jelenti, hogy meg is fogsz.Ugyhogy szerintem ne agodj feleslegessen kérdezd meg a dokitól ő többet fog tudni mondani.Üdv 31 heteske
2008. dec. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!