Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kedves kismamák! Ki, hogy...

Kedves kismamák! Ki, hogy bírja ezt a meleget?

Figyelt kérdés

Van étvágyatok?

Én 7 hetes vagyok, de annyira nincs étvágyam és csak a ventilátor. ❤️



2022. júl. 20. 12:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
94%

Nekem a meleg nem olyan nagy baj, alapvetően szeretem, bár ez már nekem is sok kicsit. De annyi, hogy eddig lesétaltam a melóba a 3 buszmegállónyi utat, pont ma döntöttem el, hogy már nem fogom, mert nem nagyon van árnyék az útvonalon, és így elég szar.

Én szimplán időjárástól függetlenül rosszul vagyok, émelygek, hányok mint eddig is. Reméltem, hogy elmúlik a 12. héten, de hát az nem én lennék ha ilyen szerencsém lenne.

15 hetes kismama

2022. júl. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
71%

Azoknak, akik röhögnek a 7 hetes rosszullevokon...

2 éve én is nyáron voltam 30x hetes várandós, amikor egyáltalán nem zavart a meleg, vagy nem jobban, mint máskor. Most viszont a második várandósságom elején a rosszulletekre ratesz szerintem még1 lapáttal és sokkal, sokkal rosszabbul vagyok, plusz semmit nem tudok pihenni a nagyobb gyerkőc mellett. Ne hogy már lenezzuk a várandósság elején jatokat és azt bizonygassuk ki van rosszabbul... Nem láttok bele más életébe...

2022. júl. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
94%
En személy szerint jol birom, hozzá kell tennem, hogy mivel sajnos pont lebetegedtem, nem mozdultam ki az utcára par napja. (Majd holnap kell mennem pont délben 🥵) en is allergiás vagyok a klímára, igy a hutetlen lakásban vagyok napközben most, de magam is meglepődtem, hogy nem erzem melegnek, sőt, éjszaka még takarot is teszek magamra (az ablak azert nyitva van) majd kiváncsi leszek, mit fogok mondani a holnapi “kiruccanás” után, ahol sétalnom es tonegkozlekednen is kell :)
2022. júl. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
12. Szerintem csak te vetted ezt magadra, senkiben nem volt rossz szándék. Én írtam ezt elsőként, és abszolút nem nézem le:D Ezt csak belelátod.
2022. júl. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Én tavaly voltam terhes, viszont akkor jobban bírtam.

Most is bírom, de nem annyira. Szerintem nem számít, hogyha valaki 7 vagy 30 hetes, ugyanúgy nehézséget okozhat neki a nagy hőség.

Illetve sok kismamának (köztük nekem is) ilyenkor erősödnek a tünetek, és ez is nehézséget okoz.


Szimplán kiváncsi voltam, és vártam egy kis kedvességét. Köszönöm akitől megkaptam!🥰

2022. júl. 20. 21:27
 16/17 anonim ***** válasza:
14 nem is pont a tieden akadtam fenn, hanem valamelyik későbbin, de igazából lényegtelen :) mindenkinek kitartást és jó egészséget!
2022. júl. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

21-ik hétben vagyok. Hálistennek mindenhol van klíma ahol mozgok (munka, otthon, kocsiban változó, attól függ melyikkel vagyok), így nagyon jól.

Néha sétálok egy kört a melegben az kifejezetten jól esik, meg a munkahelyem kifejezetten forró hely és nem egész nap a klímás irodában ülök, de egész nap szerintem én is rosszul viselném, még nem terhesen is.


Engem jobban meggyötör, hogy az ilyenkor evős nyári gyömölcsöktől fáj a pocim és megy a hasam, holott régen nem volt ilyen gondom... :(

2022. júl. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!