Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet valami baja a babámnak...

Lehet valami baja a babámnak attól, hogy az alergiám miatt ordugulásra a Rhinospray plust használom? (Bővebben)

Figyelt kérdés

Most derült ki, hogy babát várok, és közben használtam az orsprayt! A tájékoztatóra az van írva, hogy:

"Terhesség és szoptatás

A készítmény hosszú múltra visszatekintő klinikai alkalmazása során nem észlelték, hogy a terhesség ideje alatt használata káros következményekkel járna. Nem bizonyított, hogy biztonságosan adható-e a szoptatás időszakában.

A terhesség első három hónapjában nem alkalmazható. A terhesség későbbi szakában és szoptatás ideje alatt kizárólag orvosi javaslatra alkalmazható."

Aki ért hozzá kérem írjon! Aggodok!


2010. szept. 24. 22:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Én szinte az egész terhesség ideje alatt orrsprayt használtam,mivel folyamatosan be volt dugulva az orrom.

Szerintem kérdezd meg az orvosodat.

Én megkérdeztem,hogy használhatom-e,mert egyáltalán nem kaptam levegőt az orromon. Megengedte és teljesen egészségesen születtek meg az ikreim.

2010. szept. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem napi 1 max 2 alkalommal engedte használni a doki az orrsprayt, de semmi baja nem kett a babámnak. + beszedtem 1 csomag fájdalom csillapítót, nem tudtam hogy terhes voltam már akkor, de nőtt a bölcsesség fogam, leégették róla az ínyem hogy legyen hová nőnie, utánna szájzáram lett, de makk egésséges a gyerek!
2010. szept. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én Novorin orrcseppet használtam, mert nekem csak attól dugult ki az orrom....napi 3-4-szer használtam. A babucinak nem lett baja. Neked sem kell aggódnod! :)
2010. szept. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat!

Remélem nálam is minden rendben lesz!

2010. okt. 5. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!