Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Amikor kezdenek előjönni a...

Amikor kezdenek előjönni a terhességi csíkok, rögtön kezelitek valamivel? Mivel? Használ? Elmúlik tőle teljesen?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat!
2010. szept. 25. 13:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha kijött akkor már mindegy azokon majd csak az idő fog segíteni és halványodnak, ha vörösek, de azért kenegesd magad olajokkal, krémekkel, hogy több ne jöjjön. Én azt olvastam vhol, hogy ez hajlam kérdése is, mert lehet vki aki nem keni magát és egy csík sem jön ki rajta , de van olyan is aki keni és még kijönnek.

Én fürdés után olviva olajjal kentem magam + kakóvajjal, vagy masszáskrémmel.

2010. szept. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én már most is kenem, van, amikor csak testápolóval, de szoktam kifejezetten erre való masszázsolajat is használni.

13+6 hetes kismami

2010. szept. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha már előjött,akkor már késő.Megelőzni kellett volna.
2010. szept. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

BABE stria elleni krémmel egy picit tudod halványítani. Inkább megelőzni kellett volna én még az elején elkezdtem használni és még nagyon szép a bőröm.

21 hetes kismama

2010. szept. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!