Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » El lehet valamivel tűntetni a...

El lehet valamivel tűntetni a mellemen lévő "terhességi csíkokat"?

Figyelt kérdés
16éves vagyok,és megjelentek a csíkok,mert nőtt a mellem.El lehet tűntetni valahogyan,vagy legalább halványítani?
2008. okt. 3. 10:01
 1/2 anonim ***** válasza:
48%
persze ma màr ezer krèm meg szer van rà, börgyògyàsz is meg tudja mondani, de èn mondjuk valami avonosat hasznàltam rà egy ideig, az is bevàlt, de amugy magàtol is elhalvànyul egy idö utàn, èn nem hasznàltam sokat, ès ugy is elmùlt, màrmint ma màr nem nagyon làtszik
2008. okt. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ez mindenkinél egyéni, hogy lesz e, ha lesz megmarad e, vagy halványulni fog e.

jobb ha kened krémmel, ami kimondottan terhességi csíkokra való, vagy vagy ilyen olaj is (DM-ben vagy rossmannban kapható)

valószínű viszont sajnos ha egyszer megjelentek, akkor teljesen eltüntetni nem fogod tudni,csak max. halványítani

2008. okt. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!