Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Húsosabb (ducik) kismamák,...

Húsosabb (ducik) kismamák, hogy álltok a terhességi csíkokkal a hasatokon? Ápoljátok valamivel, vagy egyáltalán nincsenek?

Figyelt kérdés
2009. febr. 18. 09:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én nem vagyok duci sőt...Mégis az első terhességem után olyan lett a hasam mint a börtön ablak :-))Most ismét terhes vagyok 28 hetes és én a kakaóvajat használom.Ki tudja használni fog e de ezt ajánlották!Már hatalmas a hasam és nem akarom,hogy tovább repedjen!
2009. febr. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A csíkok megjelenése elsősorban arra való hajlam kérdése, nem igazán azzal függ össze, hogy valaki vékony vagy nem annyira az. Vannak speciális erre való készítmények. (aranyárban is, de olcsóbban is)Alkalmazásuk erősen pénztárca függő, de ezeken kívül bármilyen kollagén tartalmú krém vagy testápoló meg fele a célnak.
2009. febr. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én kenegettem Milupás krémmel. Nagyon büszke voltam rá, hogy egy csíkom sincs pocakosan. DE BIZONY VOLT, CSAK NEM LÁTSZOTT!!!

Ahogy kibújt a baba és összeugrott a bőr a hasamon, tiszta lila csík lettem. SZülés előtt meg egy sem látszott... :(

2009. febr. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
30 kilót szedtem fel, hatalmas hasam van, de egy csík sincs rajta, bár anyukámnak sem lett annó, szóval lehet ez csak örökletes dolog hogy rugalmas a bőröm, én sötétkék níveával s dm saját terhességi csíkokra való testápolóval kenegettem naponta egyszer.
2009. febr. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Bizony ez inkább hajlam kérdése! Én tudtam, hogy repedni fogok, mert anyukám is repedt! Amúgy 165 cm vagyok és jelenleg 83 kiló. Szóval nem épp vékony, de kövér sem. Eddig 6 kiló jött rám. Főleg a pocimra, már 106 cm!!! Én már nagyon korán el kezdtem kenni a pocim is. De sajna nem ez számít. Mára már nagyon szépen ki van repedve e pocim is két oldalt, meg a combomon is van. Ja és a mellemen is! Pedig reméltem, hogy nem lesz annyira sok, mert ugye van rajtam egy kis fölös. De ez tévedés!

25 hetes kismami

2009. febr. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
10:04-es nagyon szerencsés vagy. Én az előző terhességemmel se nagyon híztam mindig is vékony voltam, csak a hasam nőtt,de a bőrőm úgy szakadt, hogy azt hittem teljesen elszakadok. Most 30 hetes vagyok, még nemszakadt a bőrőm de szerintem azért mert az előző terhességgel úgy megnyúlt a bőrőm!!!Szerintem alkati dolog!!! Én inkábbb lennék ducibb, és nem ennyire csinos,de feszes bőrrel.
2009. febr. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem már a 12.héten elkezdett valami látszani a két oldalamon, és a védőnőm a búzacsíra olajat ajánlotta. Azonnal beszereztem! Azóta minden nap reggel-este finoman bekenem az egész hasamat egy jó kis adaggal! A melleket is ajánlom bekenni, biztos ami biztos.Nagyfogyasztónak számítok a gyógynövényesnél :)Teljesen elmúltak a csíkok, hihetetlen, de nekem ez segített! 38 hetes kismama
2009. febr. 20. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja és 23 kg-t szedtem fel, előtte vékony voltam:) Szóval az szerintem nem számít ki vékony és ki duci! Az előző voltam:)
2009. febr. 20. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!