Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen, amikor már nagyobb...

Terhesen, amikor már nagyobb a has, ízléstelen a bikini?

Figyelt kérdés
2022. nov. 6. 19:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
18%

Szerintem alak függő. Valakin nagyon jól áll akkor is. De aki ilyen +10-20kg-t szed fel, na ott nem mondanám.


Én a +4kgmmal sem vettem fel 🙈

2022. nov. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem nem.
2022. nov. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%
Dehogyis. Ebben aztán semmi szégyellnivaló nincs. Akit zavar, az az ő baja nem a tiéd ;)
2022. nov. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ezt tényleg a saját kényelmed alapján eldöntheted. Én nem éreztem volna magam jól bikiniben és nagyon hamar el is kezdett csíkosodni a hasam (pedig nem híztam, kentem mindennel). A nővérem is tankinit választott inkább, mert a hajlataiban hiperpigmentálódott és inkább nem akarta kitenni ennek a hasát is. A strandok viszont telistele vannak bikinis nagypocakos kismamákkal és ez teljesen rendben van.
2022. nov. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
33%

Jajj.. Egy szép nő terhesen is szép és formás (ha az) és jól áll neki. Egy dagadt nő meg felveszi simán, vagy egy műmelkes plasztik nő a tangaban, na az ízléstelen.

Egyébként amiben te jól érzed magad.

Én 26 évesen, vékonyan szép pocakkal biztos nem vettem volna fel fürdőruhát, főleg nem vettem volna :D

2022. nov. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Én is vékony vagyok, csak már 34 éves “vén banya”. 😆

Amúgy ha megnézem magamat, akkor csinosnak gondolom amit látok, de közben meg úgy érzem magam a hasam miatt, mint egy gombóc.

2022. nov. 6. 20:36
 7/16 anonim ***** válasza:
88%

Én első gyerekkel 25-26 hetesen simán felvettem. Bár még nem óriási pocakom volt, de azért már látni lehetett rendesen.

Ha nyáron körülnézel a strandon, akkor látod, mennyien vesznek fel bikinit, akiknek tényleg nem kellene..

2022. nov. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
64%

Nekem tetszik, ha szép alakja van a nőnek.

Én csak egyberészest veszek fel,de akin jól áll a bikini,miért ne venné fel?

2022. nov. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
46%
Igen
2022. nov. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
46%
Attól függ,ha annyira csíkos ami már nem szép látvány akkor nem venném fel, ha szép a pocakod akkor semmi probléma,de ez amúgy is csak tőled függ. Nekem szép volt a hasam mégis utáltam mutogatni,más meg vígan megy bikiniben agyon striázott hassal,kinek mi kényelmes. Az a lényeg,hogy kényelmes legyen neked.
2022. nov. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!