Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen, amikor már nagyobb...

Terhesen, amikor már nagyobb a has, ízléstelen a bikini?

Figyelt kérdés
2022. nov. 6. 19:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem amíg jól érzed benne magad, teljesen mindegy, hogy mások mit gondolnak rólad.


Viszont én tartanék tőle, hogy leesik rólam a bikini alsó a nagy poci miatt. Vagy ez hogyan működik? :)

2022. nov. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
59%
Bennem oszinten szolva fel sem merult, hogy a nagy hasam mellett ne bikinit vegyek fel, mivel eleve utalom az egybereszest. Meg en szerettem, hogy latszik a hasam. Nem tulsulyos voltam, hanem gyereket vartam, szerintem az tok cuki, miert kellene takargatni?
2022. nov. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
69%

Én nem vennék fel egyberészest, mert szerintem inkább az néz ki "hülyén" amikor mindenhová ráfeszül az emberen és azt is mutatja amit nem kéne.


Terhes pocakkal én a tankinire szavazok, mert az védi a hasat a naptól, főleg ha valakinek érzékenyebb lesz a bőre a hormonok miatt. És mégsem egy feszülős valami.


De a bikinivel sincs baj. Ha van aki felveszi 15-20 kg plusszos testre, vagy éppen lötyögő börű vagy idősebb bőrű ember is vidáman flangál bikiniben akkor miertne tehetné meg egy kismama?


Ha te nem érzed magad feszélyezve, vagy kényelmetlenűl akkor mutogasd a pocakodat bátran, büszkén :)

2022. nov. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem nem való terhesen, én biztosan nem venném fel, de ha te abban érzed jól magad, hát vedd fel azt. A magánügyed.
2022. nov. 7. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
35%
Eléggé gusztustalan.
2022. nov. 7. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
45%

Simán felvettem, 36 évesen.

Striáim nem voltak, a linea nigra látszott, de nem kifejezetten érdekelt 🙂

Hallottam olyat, h valakinek nagyon szőrösödött a hasa terhesen, az mondjuk nekem kizárta volna, de azt is megúsztam.

Neked kell eldönteni, hogy jól érzed-e magad benne, én imádtam a hasam 😀

2022. nov. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!