Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csak pár szóban a történetem:...

Csak pár szóban a történetem: 8 hetes egypetéjű ikerterhességem van. Sajnos elkell vetetni. Van arra esély, hogy a következő terhességem is iker lesz? (a családokban nem volt ikerterhesség még soha)

Figyelt kérdés
2010. okt. 13. 23:07
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

11:30 fölül kiírta a vezeték és keresztnevét is.

az, hogy beteg egy baba, nem derül ki 8 hetesen. legkorábban a 12. héten vizsgálják

2010. okt. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Hugaim ikrek, nekem mégsem lettek ikreim, aminek őszintén örülök.
2010. okt. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Ja, látom a nevet, köszi.
2010. okt. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Ja, én nem azért mondtam a nevét, hogy bántsam, de ez egy anonim oldal és egy ilyen kérdésben senkinek semmi köze hozzá, hogy szegény lány min megy keresztül mostanában. :(
2010. okt. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! Az egyik babára azt mondta az orvos,hogy lehetséges már nem is él,mivel nem hallotta a szívhangot. sajnos így a vetélésnek is nagy az esélye... Szóval ezen a procedúrán nem szeretnék átmenni. A nevem teljesen véletlen maradt kint, köszönöm,hogy szóltatok! Gondolkodok tiszta erőmből.... Minden vágyam kislány korom óta ikrek volt....
2010. okt. 15. 07:36
 16/22 anonim ***** válasza:

"Szóval ezen a procedúrán nem szeretnék átmenni."


Ezt mire értetted?

Én írtam korábban, hogy több terhesség indul ikernek, de sok esetben csak egy baba marad. Ez nem azt jelent, hogy a másiknak bármi baja lenne vagy lesz, a természet elvégzi a dolgát:(, általában felszívódik a kisebb. Van, hogy semmi jele nincs pl. vérzés.


Én nagyon bízom, hogy a baba/babák mellett döntesz, és persze abban is, hogy minden körülmény ennek megfelelően alakul nálatok!!!

2010. okt. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
ez ígyis-úgyis ugyanolyan procedúra. miért mondasz és róluk előre? én őszintén szólva nem igazán értem az indokod.
2010. okt. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
én se értem.a másik babát miért akarod elpusztítani?
2010. okt. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Szia.Èn már írtam neked.A barátnömnek is ikerterhességnek indult.Sajnos neki is az egyik baba elhalt,amire azt mondta az orvos,hogy gyakran elöfordul.A másik baba megmaradt,egészséges kislányt szült.
2010. okt. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

09:46 ők is egypetéjűek voltak?


mert gondolom a kérdezőnél azért áll fönt fokozott veszély, mert ha genetikai eredetű a probléma, akkor nagy esély van rá, hogy a másik babával is baj lesz

2010. okt. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!