Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A duci/molett nőkön tényleg...

A duci/molett nőkön tényleg nem nagyon látszik a terhesség még a 9. hónapban sem?

Figyelt kérdés
2009. jan. 2. 08:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Ez szerintem függ a testalkattól is,mert molett és molett között van különbség :) Én is az vagyok,annak ellenére nagyon szép formás nagy hasam volt :)és viszonylag hamar látszott :)de én is láttam az Uh-ákon olyanokat akiken nem látszott...

minden jót,9hetes babás

2009. jan. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Alkati kérdés valóban. Vékony barátnőmnak a 6 hónapban még csak szexis hasikája volt, teljesen egészséges méretű baba mellett.

A duci nőket sokszor kövérnek nézik ha terhesek és nem várandósnak. Én legalább is így jártam. Ráadásul akkortájt kismamaruha szerű tunikák voltak épp divatban. Na, nem is adta át senki a helyét hacsak nem fogtam meg véletlenül "kismamásan" a pocakomat.

2009. jan. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!