Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon duci lányoknak hogyan...

Nagyon duci lányoknak hogyan nő a pocija terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Nagyon duci lányoknak hogyan nő a pocija terhesség alatt? A hasa alatt és felnyomódik a poci vagy eloszlik a felesleg és egyenletesen lesz rajta? Fogyások miatt lógosabb a bőr de azért felesleg is van rajta...
2009. jan. 9. 00:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Általában kevésbé nő, mint soványaknak. Nem is kell annyit enni, mert több tartalék van. Persze a megfelelő anyagok (kalcium pl. a csontokhoz) azért kell.
2009. jan. 9. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szió! Én is duci kismama vagyok. Hát nekem sokkal nagyobb a hasam, mint a többi terhesnek, azt hiszik, mindjárt megszülök, pedig még 2 hónap... Nekem a többlet fölül muatkozik, alul kellene nagyobb hasamnak lennie, mert ugye még főként ott van a gyerek, de fölül is ugyanolyan nagy (ott meg a zsírréteg van). Meg én hiába figyelek a kajára, már sokkal többet híztam (15kg), mint amennyit szabadott volna, de hát azért ennyi kell... Pedig tényleg nem zabálok, de szerintem ez valamilyen szinten alkat kérdése is.


29 hetes kismami

2009. jan. 9. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

kéretik nem röhögni, de nekem fel le "mászkál" a hasam, attol fuggoen hogy fekszik a baba, meg hol van.

a ferjem szerint hatalmas hasam van, és én is ugy erzem, de masoknak nem tunik fel annyire. nemcsak a hájtól (pardon :)), de alkattól is függ, en azt vettem eszre, nekem "beépülő" hasam van, azert tunik kisebbnek, pedig nem az. sok kismamanak van egy kis beugras, mintha odatettek volna valamit, nekem meg folyamatos.. hogy mondjam.. nehez megfogalmazni, de azert remelem valamennyire ertheto.


a bőrt majd szopi utan vagy amikor lehet az infraszauna picit rendbeteszi, érdemes jarni, hogy ne latszon meg (en negyven kilot fogytam, es nem latszott meg a boromon a szauna miatt, most visszaszedtem kozel a felét, remelem megismetelheto a "mutatvanyom", és a csikokon is segit a szauna)(infra, nem a "normalis")

2009. jan. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat aranyosak vagytok.Ugylátszik tényleg egyénfüggő.Mi most hoztuk össze a babócát ugy néz ki és kiváncsi vagyok. Volt egy sikertelen terhességem,ott az 5-7.hétig 4kg fogytam.És pedig nem is hánytam,csak a hormonok miatt a dokim szerint.
2009. jan. 9. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!