Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Duci kismamáknál nem látszik...

Duci kismamáknál nem látszik a terhesség?

Figyelt kérdés
Rajtam legalábbis nem nagyon.Most vagyok a7és fél hónapos, de még mindig alig lehet látni.Igaz sokat is híztam:(
2011. máj. 31. 06:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Van egy 130 kilós ismerősöm, aki amúgy is hasban erős, hát rajta a 9. hónap sem látszott, de az sem, hogy már megszült.

De ez extrém eset.

Én mellben vagyok erős, az is sokáig rejtegette a babát.

2011. máj. 31. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ismerősöm husi volt,és 7. hónapig csak az látszott h hízik,pocak semmi,de utána hirtelen lett pocakja!
2011. máj. 31. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szia. Én most várom a 3.babámat,és én sem vagyok vékonka:)

DE rajtam igen csak látszik,már a 20.héttől,most vagyok 29hetes és nagyon szép gömbölyű a pocim,eddig +5kg...

Az előző terhességemnél is emlékszem megkérdezték többen is a vége felé ikreket várok:) Valószínű hogy nekem talán azért is látszik,mert nekem nem volt hasam,és olyan sokat nem híztam....

2011. máj. 31. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is sokat híztam.32 hétnél járok és már 18 kiló felszaladt a kezdő 94-re.

Mindenki azt kérdezi,hogy hiztál?:D

Mondom híztam mert terhes vagyok,aztán csak bámulnak,hogy nem is látni a terhes hasat.

2011. máj. 31. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Akire77 ***** válasza:
Szia.Én világ életembe husibb voltam,25hetes vagyok de látszik a hasam már elég rendesen,6kilot szedtem fel eddig pedig enni is azt eszem amit megkívánok.bár mióta van ez a nagy meleg,nem igazán kívánom az ennivalot.
2011. máj. 31. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én is csak azt eszem amit megkívánok,és mégis 18 kilót híztam 32 hét alatt.

Sőt a 13.hétig fogytam,mert mindig hánytam.Aztán lement a hányós időszak és elkezdtem hízni.De azért látszik nekem is a hasam.

2011. máj. 31. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ha úgy vesszük nekem is látszik a hasam csak nem az a kerek poci,inkább köldök felett puklim van.:)Én most vagyok 31 hetes és 12-13 kiló plussznál tartok..igaz én is eszem amit megkívánok de úgy vagyok vele, hogy terhesen nem fogok diétázni azért, mert eleve is túlsúlyosan kezdtem.Ráérek szülés után diétázni úgyis nagy tapasztalatokkal rendelkezek diéta terén:)Csak aggódom,hogy esetleg a babám nem fejlődik jól,mivel kicsi a pocim :(
2011. máj. 31. 08:20
 8/11 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem se nagyon látszódott, talán az utolsó 2 hónapban.Előtte is nagy hasam volt(sajnos mindig arra híztam), és annyiból lehetett csak megállapítania terhességet, hogy nem olyan puha, hanem kemény a hasam:)
2011. máj. 31. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ez sajnos így van. Egyidős terhesek vagyunk a tesómmal, de ő kicsi, vékony, és már hónapok óta látszik, hogy pocakos. Össze se lehet téveszteni, hogy babát vár. Rólam meg most kezdik kérdezgetni, hogy híztál?, és miért?

30 kg-val vagyok több, mint ő, most vagyunk mindketten az 22. héten. Nem híztam még olyan sokat, de sajnos mindenhová, nemcsak a hasamra, így inkább az látszik, hogy felszedtem pár kilót. :(

2011. máj. 31. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia!

36 hkm vagyok nekem a 25. héttől kezdett látszódni hogy baba van és a 30. héttől konkrétan látszik hogy igen jön a béby ja én 96 kg ról kezdtem a terhességem és 9 kilót híztam idáig pedig mindent megeszek amit megkívánok

2011. máj. 31. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!