Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egyszer használtam orrsprayt...

Egyszer használtam orrsprayt terhesen. Lesz valami baja a babámnak?

Figyelt kérdés

Éjszaka muszáj volt fújnom az orromba, nem kaptam levegőt, septanzal orrsprayt használtam.

17 hkm


2023. okt. 17. 02:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A terhességemet iszonyú megfázással indítottam. Köhögés, láz, nátha, minden...Használtam Rhinosprayt. 21 hetes vagyok már :)
2023. okt. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
1 sulisom és egy ovisom van, náthából náthába esek, sokszor használok orrsprayt is, Nasivin Kids változatát, anélkül kb. megfulladnék sokszor. Semmi baja a babámnak, megkérdeztem a dokit is, helyileg hat, nyilván nem kell túlzásba vinni, én leginkább éjszakára fújom, mert másképp nem tudok aludni.
2023. okt. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Először nem mertem,de aztán amikor arra riadtan fel,hogy konkrétan nem veszek levegőt a dugult orrom miatt,elkezdtem éjszakára használni amikor kellett
2023. okt. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Uram atyám, mi baja lenne 1 fújástól? Annak idején éjszakára becseppentettem nasivin baby-vel, ha már minden kötél szakadt. A harmadik trimeszterben elég sok álmatlan éjszakám lett volna nélküle. (Elsőnek mindig a dr Theiss tengervizes sprayvel fújtam. Ha nem volt elég, akkor nasivin baby.)

Semmi baja nincs a gyerekemnek.

2023. okt. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Folyamatosan tényleg nem jó használni, mert szűkíti az ereket, de alkalmi használt miatt még nem okozol kárt a picinek. Én is használtam, amikor már 3. éjszaka nem tudtam aludni a bedugult orrom miatt és utána még néhány alkalommal. 13 éves lesz decemberben, semmi baja a lányomnak.
2023. okt. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!