Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek más nemű lett a gyereke...

Akinek más nemű lett a gyereke, mint amire számított hogyan reagált?

Figyelt kérdés

11 hetes terhes vagyok és őszintén szólva bennem az van, hogy kislányunk lesz, de valószínűleg csak azért, mert azt szeretnénk. Félek, hogy csalódott leszek, ha kiderül, hogy fiú és tudom, hogy ilyenkor csak arra kell koncentrálni, hogy egészséges legyen, de bennem akkor is van ezzel kapcsolatban egy negatív érzés. Látom annak is a pozitív oldalát, ha fiú lesz, de ha ki lehetne választani tuti lányt akarnék. Nem szeretnénk több gyereket és mindig is lányos anyának képzeltem el magam, de persze ez semmit sem jelent.

Volt ezzel más is így? Mennyire volt nehéz megbarátkozni a gondolattal, hogy mégsem olyan nemű lett a kicsi, mint amire számítottál?


2023. nov. 9. 13:18
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%
Mindig azt éreztem valamiért, hogy csak lányaim lesznek, nem is akartam fiút. Az első tényleg lány lett, a másodikra 12 hetes uh-n közölték, hogy ő bizony fiú. Úgy kb 5 másodpercig döbbenten bámultam, aztán elkezdtem nagyon örülni, hogy fiam is lesz. Engem abszolút nem viselt meg, pedig előtte tényleg nagyon nem akartam fiút :D Már 5 éves, életem legjobb meglepije :D
2023. nov. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!