Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek? Gondoljak rosszra?

Szerintetek? Gondoljak rosszra?

Figyelt kérdés

Elso tesztem 10dpo este, alig alig latszott. Masodik 12dpo reggel es harmadik 13dpo reggel. A 12 es 13 kozott nem latok kulonbseget, mintha halvanyabb volna a 13as.

Tuneteim mar 9dpotol voltak, hihetetlen savasodas, ehseg mellett etvagytalansag, mellbimboerzekenyseg, legszomj. Ma reggelre viszont kb eltuntek, a mellerzekenyseg van meg de mar csak alig, meg talan az etvagytalansag. Lehet ez normalis? 😔 Mar volt egy kemiaim de az 18dpoig ment,akkor multak el egyik naprol a masikra a tuneteim. Mit gondoltok?

Letszi kimeljetek az "ezert kell koran tesztelni hogy aztan kemiai legyen es sirankozzunk felette" kommentektol. Ha nem tudsz hozzaszolni lepj tovabb. Elegge rosszul erzem magam igyis. Koszonom!



febr. 26. 11:20
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
febr. 26. 11:20
 2/24 anonim válasza:
100%
Szia, én egyértelműen pozitívnak látom a teszteket. Ne gondolj rosszra, az elején ez teljesen normális. Majd jönnek a tünetek is.
febr. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Most abba nem megyek bele, hogy azok a tünetek nem a terhességtől voltak..

Másik: a hcg 2 naponta duplázódik, így a dpo 12-es tesztet érdemesebb a dpo 14-eshez hasonlítani, bár az erőssége sok mindent nem jelent, csak annyit mutat ki, hogy van-e hcg a szervezetedben. Ha pontos értékek érdekelnek ahhoz a vérvétel ajánlott.

Harmadik: amúgy mikorra nem várod?

febr. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Szombatra nem vartam )32napos ciklusaim vannak) de mivel lh teszteltem es pontosan tudom az ovum, most jo par nappal kesobb volt mint altalaban szokott ugyhogy szerda/csutortok kene legyen a nemvart.

Csak a neten is annyi tesztet lattam es atlagban meg reggelrol estere is szembetuno volt az erossodese :/

Az teny hogy a multkori kemiaimnal meg ilyen erossegu sem volt mint ez a ketto es soha nem is lett erossebb, de ezert a para nagyobb most bennem.

febr. 26. 11:39
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
A tesztek egyértelműn pozitívak. Nyugodj meg. Én kazettás facelle tesztet szoktam használni, még sosem vert át. Nekem is halvány volt az elején, aztán erősebb. Tesóm adott egy hasonló tesztet mint a tiéd, ennél nem is lett erősebb, viszont a facelle kazettás már sokkal szebb volt. Amikor szép pozitív lett, csináltam egy digitálist is,ami 1-2 mutatott. Következő héten fogok csinálni egy másikat és remélhetőleg már 2-3-at fog mutatni. De ez sem garancia semmire, én tavaly a 8.hèten vetèltem el.
febr. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Ja és a 13 és 14 között nem is kell lenni különbségnek.
febr. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Ezek tökéletes tesztek, ne aggódj! :)
febr. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez eddig pont semmit nem jelent. Terhes vagy, majd kiderül, mi lesz belőle. A pisilős tesztek meg nem hcg mérésre valók, arra ott a vérvétel.
febr. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Az első terhességemnek missed ab lett a vége, ott aznap, mikor az egyetlen tünetem (mellfájdalom) is eltűnt, akkor a teszt is elhalványodott már.

A kisfiammal pont ezért végigaggódtam az első trimesztert, persze akkor is csak a mellem volt érzékeny, de az érzékenység jött-ment, hol jobban éreztem, hol szinte egyáltalán nem, mégis rendben volt minden :)

Neked is visszajöhet még bármikor az összes tünet, jöhetnek újak is, de ezekből ne vonj le messzemenő következtetést, próbálj nem rágörcsölni (tudom, hogy milyen nehéz, főleg ilyen előzményekkel).

Amúgy abban is igazuk van az előttem íróknak, hogy egymás utáni napokban nem feltétlenül kell az teszterősségre bármit is adni, ilyenkor az elején még sok minden befolyásolja, ne forgasd magad!

Dokihoz mikor mész? Progit kapsz?

febr. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Nem terveztem felhivni pentek elott. Multkor is elmentem hamar mert aggodtam a tesztek nem erossodese miatt..nem lett jobb semmi,progit se adott es veteles utan se mondta hogy kovetkezore szedhetnek.
febr. 26. 13:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!