Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek mennyire volt tipikusan...

Kinek mennyire volt tipikusan lányos vagy fiús a terhessége?

Figyelt kérdés

Tudjátok arra gondolok hogy kisfiúknál inkább megszépül az anya, míg a kislányok elveszik anyjuk szépségét, hánynak.

Nekem van egy kisfiam, tipikusan fiús terhességem volt.

A kínai naptár szerint is, tudom ez is butaság de érdekelne ez is hogy bejött e nektek.

Jelenleg ismét kismama vagyok de ugyanúgy érzek mint a kisfiamnál pedig annyira örültünk volna egy huginak (persze a kisfiúnak is ugyanannyira de gondolom ez egyértelmű)


márc. 5. 19:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia! 3 gyermekem van, fiú-lány-fiú. Semmi ilyet nem figyeltem meg, az egyetlen különbség a terhességeim között az volt, hogy egyre nehezebben viseltem őket (pl. a harmadikkal hánytam a legtöbbet). A kínai naptár 3-ból 2x bejött. Ha szülnék még egyszer, jó eséllyel tévedne, így ki is jönne az 50%-os pontosság, amit általában nyújtani tud. 😂
márc. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Én fiúval hánytam, vizesedtem, stb. Nem szépültem meg, az tuti.
márc. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik barátnőm, aki lányt várt majd kicsattant, csoda szép volt a haja, a bőre. Addig nem tudtam mit jelent az, hogy valaki ragyog, de Ő szószerint gyönyörű volt végig a terhessége alatt. Nekünk fiunk lesz, de azon kívül, hogy a 28.hét óta vizesedem, mint az állat semmit sem vettem észre 😅 Talán annyi, hogy nem hullik a hajam, de más tényleg nem. Így szerintem butaság ez a lányok elszívják a szépséget dolog. A kínai naptárt nem ismerem, de általában nem hiszek az ilyesmiben.
márc. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Első lány, második fiú. Mindkét terhesség ugyanolyan volt, hánytam, rosszul voltam kb a 20-22-hétig (a másodiknál tovább tartott 2 héttel), ugyanannyit híztam, ugyanazt kívántam, ugyanolyan volt teljesen. A hajam nagyon gyorsan nőtt, tele voltam pattanásokkal, vizesedtem mindkétszer.
márc. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
4-es vagyok, a kínai naptár szerint az elsőnek fiúnak, a másodiknak lánynak kellett volna lennie.
márc. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Semennyire 🤣

Édeset kívántam, kínai naptár szerint lány, ronda voltam terhesen, nem hánytam.

Fiam lett 😄

márc. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
88%

Van mindkettő, csak a has formája dolog "jött be", de itt inkább az volt a gond, hogy a másiknál nagyon szétnyílt a hasfalam és ez formálta.


(de pl az sem jött be, hogy nagy haj = gyomorsav, az elsővel majd megpusztultam és szinte kopasz volt, a másodikbak sok haja volt és 1000x enyhébb volt a sav)


Más különbség nem volt

márc. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
A lányomnál és a fiamnál is gyakorlatilag ugyanúgy zajlott le a terhesség, nem volt egyiknél sem tipikus fiús vagy lányos. Amúgy nálam mindkét esetben bejött a kínai naptár.
márc. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Se a kínai se a Jónás naptár nem jött be.


Nem hánytam, nem vizesedtem, szép volt a bőröm, nagy volt a hasam és fiam lett, de szerintem ezeknek aemmi köze a baba neméhez, inkább az én genetikámhoz.

márc. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindkét terhességem kislányos volt tünet, naptár, minden szerint, de egy fiú, egy lány van. A hasam gömbölyödése volt nagyon tipikusan fiús és lányos, és tényleg stimmeltek a nemek is, de az 7-8 hónaposan látszott, addigra rég tudtuk a nemét.
márc. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!