Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mekkora lehet a baba?

Mekkora lehet a baba?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Első baba ! Bocsi, hülye kérdések jönnek 😀 szóval ma voltam nőgyógyásznál, olyan 4 hetesre tippelte a babát, még nagyon kicsi. Két hét múlva megint mennem kell . Utolsó mensi február 4-8 között volt. Létezhet hogy ilyen pici a baba? Olyan 7-8 hetesnek kéne lennie, nem ?

márc. 27. 13:38
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
70%

Most nem azért de a teszt után minek mentél két nap múlva orvoshoz?.

Én augusztusban teszteltem pozitivat es szeptember elején mentem orvoshoz

márc. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Nekem február 7. volt az utolsó. Ma vagyok menstruáció szerint 7 hetes, viszont a nőgyógyász egy héttel nagyobbnak mondta a babát, grav 8. Később foganhatott neked.
márc. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Mert időpont kell mindenhova errefelé , és full nem gondoltam hogy mar másnapra adnak időpontot, pedig mondtam miert is mennék.. én kérek elnézést ..
márc. 27. 16:28
 14/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az értelmes válaszokat lányok :) két hét múlva kiderül minden :) addig izgulás :)
márc. 27. 16:29
 15/20 anonim ***** válasza:
82%

13 nálunk is időpont kell.

Ezért nem kértem a teszt után rögtön, hanem csak egy hónap múlva....

Na mindegy nem az én dolgom csak nem értem a logikát.

márc. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
76%

Ha alapból ilyen össze-vissza ciklusaid vannak akkor lehet ez jó. Csak figyelj hogy majd a kiskönyvbe jól írják a kiírt dátumot, ne a menstruációval számoljanak.


Akik hitetlenkedve én tavaly január 28-án menstruáltam utoljára, március 1-jén fogant a babánk (tuti biztos, LH teszt, hőgörbe, együttlét időpontja, aztán a baba mérete is egybevág), november 28-án született, magától beinduló szüléssel. Mindenhova február 15 lett beírva utolsó menstruációnak, ha nem így lett volna biztos indítottak volna indokolatlanul korán, főleg hogy a végére nagy baba lett.

márc. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
66%
Te menzesz szerint több mint 7 hetes vagy, ilyenkor már lennie kellene szívhangnak..
márc. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Egy embrió ilyenkor még nagyon picike. Ha szeretnéd, privátban küldök neked ilyen méret összehasonlítós videókat, amik alapján láthatod, hogy mekkora lehet.
márc. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Remélem jól fog alakúlni én drukkolok, de az időpont kérésnél nálunk úgy van, hogy én kérhetek 1-2 hónapra előre is nem kell elfogadni azt, ha mondják, hogy másnap jöhetsz.
márc. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Ma voltam újra.. mar van szivhang :) köszönöm szépen a kommenteket :)
ápr. 11. 11:44
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!