Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mekkora lehet a baba?

Mekkora lehet a baba?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Első baba ! Bocsi, hülye kérdések jönnek 😀 szóval ma voltam nőgyógyásznál, olyan 4 hetesre tippelte a babát, még nagyon kicsi. Két hét múlva megint mennem kell . Utolsó mensi február 4-8 között volt. Létezhet hogy ilyen pici a baba? Olyan 7-8 hetesnek kéne lennie, nem ?

márc. 27. 13:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Vagy levan maradva mondjuk 2-3 héttel vagy később fogant a baba, nem középidőben. Jól sejtem, hogy szívhang se volt még?
márc. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Mikor lett pozitív a teszted?
márc. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha 4 hetesnek tippelte, ott semmi nincs.

Akkor vagy 4 hetes amikor kimaradt a mensi, akkor rendszerint megvastagodott méhnyálkahártya látszik ami vagy baba vagy mensi lesz. Ez neked március 4 körül volt utolsó mensi szerint.

Most 7 hetesnek kéne lennie szívveréssel.

Vagy később fogant és 2 hét múlva látszik, vagy simán kimaradt mensid.

A tesztek mit mutatnak?

márc. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Milyen hosszúak a ciklusaid? Szokott lenni késés (vagy olyan hogy kvázi kimarad 1?)

Mikor volt pozitív teszted?

Mondjuk ahhoz hogy ez "normális" legyen 50-60 napos ciklusodnak kellene lennie és maximum egy hete lehet pozitív a teszted.


Ha több mint egy hete pozitív a teszted és nem értettél félre semmit akkor ebből a terhességből nem lesz baba.

márc. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Nem volt még szivhang. Petezsak 8,3 mm grav s: 4


Elég valtozoak a ciklusaim, volt mikor kimaradt.


Tegnap előtt teszteltem pozitívat, túl korán mentem ezek szerint nőgyogyaszhoz..?

márc. 27. 13:57
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
De akkor március elején meg se jött? Akkor nem is csináltál tesztet,nem volt furcsa?
márc. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
80%

Igen, nagyon korán mentél.

6.het után érdemes, 2 hét múlva már jó lesz.

A petezsák nagyon jó jel, ez így már valami 😊

márc. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Nem.. mint irtam volt mikor kimaradt , nem is foglalkoztam különösebben vele
márc. 27. 14:03
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
6# vagyok. Csak azért kérdezem,mert így akkor 2 opció van vagy régebb óta vagy terhes és valami nem oké sajnos, vagy pedig korán mentél és tényleg most fogant,nem az előző ciklusba. Szorítok az utóbbiért! :)
márc. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem február 2.án volt utoljára menstruációm,szombaton voltam orvosnál és jelenleg 7+5 napos vagyok,volt már szívverése is.Lehet neked tényleg később fogant simán
márc. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!