Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tüntetés terhesen. Mi a...

Tüntetés terhesen. Mi a véleményed róla?

Figyelt kérdés
Az egész családunk megy holnap a tüntetésre, nagyon fontos dolognak tartom magam is, és most először kezd úgy tűnni, hogy talán értelme is van. A férjemmel úgy beszéltük meg, hogy én nem megyek, mert a tömegben megüthetik a pocakom, illetve sose lehet tudni a békés tüntetés mikor megy át valami másba. Sógornőm is babát vár, igaz Ő 2 hónappal későbbre várja a picit, de simán elmegy. Nem vagyok egy paramami, burokban élős tipus, de kicsit felelőtlenségnek tartom. Neked mi erről a véleményed? Van esetleg itt olyan kismama, aki menni fog?
ápr. 5. 11:34
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
64%

kezd úgy tűnni, hogy talán értelme is van.


Tényleg érdekel, szerinted mi fog tőle változni (rühellem a fideszt, a pokolba küldeném őket).Illetve miért jó need, ogy itt áskálódsz a sógornőd ellen? Neked van róla véleményed, férjednek is, de nekünk ehhez mi közünk?

ápr. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
51%
Terhes nőnek semmi keresni valója tüntetésen. A picinek baja lehet. A barátnőd gondolkozon el.
ápr. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

#1 Változni egyből valószínűleg semmi sem fog, de egyre több ember szeme kezd felnyílni.

Nem áskálódás a sógornőm ellen, nagyon kedvelem Őt, de ez egy anonim oldal, nem hiszem, hogy bántom ezzel Őt. Nem ellene szól a kérdésem, csak kiváncsi vagyok másoknak mi a véleménye erről, esetleg én gondoltam túl a dolgot.

ápr. 5. 11:43
 4/23 anonim ***** válasza:
45%
3, a tüntetéstől későb se fog változni semmi. Ezerszer több értelme lenne választás előtt minél több önkéntesnek szavazásra buzdítani az embereket, mert az adna esélyt. A séta sajnos nem.
ápr. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
60%
2, ennyi erővel a terhes ne menjen koncertre és tömött villamosra se.
ápr. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
61%
5# hát koncertre ne is.... a villamos meg nem kívánságműsor...ne vicceljünk.
ápr. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
66%
sztem túlreagálod, semmi baja nem lesz, lehet a szélére állni a tömegnek, és akkor könnyen arrébb tudsz menni. de ez egy békés tüntetés, nem tudom, miért "üthetnék meg" a pocakot...
ápr. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
59%

nem kell, hogy tömegoszlatássá fajuljon, elég egy kisebb, helyi lökdösődés...

rossz időben, rossz helyen

ápr. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
49%

8, ezzel az erővel ne menjen utcára se. ott is bármikor lehet "rossz időben, rossz helyen". bennem fel se merülne, hogy ne menjek. attól, hogy terhes vagy, nem áll meg az élet.

#7

ápr. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
68%

hát, júniusi a húgom, anyu simán felvonult anno május 1-én, én mellette sétáltam, öcsém babakocsiban. Túlélte, pedig sokan voltak.

Nyilván ksimama nem mozdul ki aug 20-án, stb.

Kicsit túltoljátok.

ápr. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!