Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tüntetés terhesen. Mi a...

Tüntetés terhesen. Mi a véleményed róla?

Figyelt kérdés
Az egész családunk megy holnap a tüntetésre, nagyon fontos dolognak tartom magam is, és most először kezd úgy tűnni, hogy talán értelme is van. A férjemmel úgy beszéltük meg, hogy én nem megyek, mert a tömegben megüthetik a pocakom, illetve sose lehet tudni a békés tüntetés mikor megy át valami másba. Sógornőm is babát vár, igaz Ő 2 hónappal későbbre várja a picit, de simán elmegy. Nem vagyok egy paramami, burokban élős tipus, de kicsit felelőtlenségnek tartom. Neked mi erről a véleményed? Van esetleg itt olyan kismama, aki menni fog?
ápr. 5. 11:34
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
72%

én simán mennék. Nem hiszem, hogy több veszély van ott, mint egy villamoson.

Én koncertre is elmentem 7 hónapos terhesen.

ápr. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
72%
Ennyi erővel a tescoban sorban állás közben is megüthetik a hasát, vagy tömegközlekedésen vagy igazából bárhol. Nem kell ennyire paramaminak lenni
ápr. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
61%
9# persze, hogy nem áll meg az élet de kerülni kéne a felesleges kockázatot. Szerintem koncertre menni is felelőtlenség terhesen. De mindenki azt csinál amit akar.
ápr. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
19%
Jobb, hasznosabb dolgotok nem akad? Akkor menjetek.
ápr. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
73%

A tüntetéssel nem értek egyet, mert semmin nem változtat. Ez az én véleményem persze. Szavazás változtathatna, de akkor mindig kevesen vagyunk ellenzékiek. A kérdésedre válaszolva ezt neked kell tudni, hogy akarsz-e menni vagy sem. A sógornőd másképp döntött. Ennyi. Nem kell ezt túltolni. Mindenki maga tudja mit bír el és mit akar tenni terhesen.

Egyébként meg még az utcán is történhet bármi. Engem terhesen a buszon löktek fel, mert le akart ülni egy mami és nem volt türelme a fél percet megvárni, hogy leszálljunk.

ápr. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
25%
Menj csak nyugodtan tüntikézni, ha durvára fordulnak a dolgok, legfeljebb lelépsz. Ott lesz az egész családod, majd körbeállnak, ha nagy a tömeg.
ápr. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
79%

Én anno megkérdeztem a "roppant szimpatikus" dokit, akihez az állami terhesgondozásra kellett járnom, hogy úszni mehetek-e szerinte (kb. 12 hetesen, mikor minden mástól eltiltottak a rosszul fekvő lepény miatt, de persze a mozgás azért ajánlott), amire az volt a válasz, hogy ezzel azt kockáztatom, hogy kirugják a gyereket a hasamból 😀


Ezzel arra céloztam, hogy sokszor a "szakember" is túltolja, ezt mindenki maga érzi, hogy mit vállal be, esetleg mi a terve egy esetleges vészhelyzetre stb.

Mindkettőtök döntése érthető szerintem.

ápr. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
44%
Semmi baja nem lesz! 2006-ban volt amikor nagyobb gond lett egy tüntetésből, 1 órán keresztül könyörögtek hangosbemondón a tömegnek, hogy menjenek haza és csak utána jött a vízágyú. Nem azonnal durvul be a helyzet egy tüntetésen, ha valaki akar menni, mehet terhesen is.
ápr. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem ha nem tülekedik az első sorban, semmi baja nem lesz.

Simán elmentem koncertre terhesen. Augusztusra várom a harmadik gyermekemet, júniusban még simán el fogok menni egy Tancsapdára.

ápr. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
92%
Én inkább az ácsorgás miatt nem vallalnám, meg a pisilés miatt 😅
ápr. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!