Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tüntetés terhesen. Mi a...

Tüntetés terhesen. Mi a véleményed róla?

Figyelt kérdés
Az egész családunk megy holnap a tüntetésre, nagyon fontos dolognak tartom magam is, és most először kezd úgy tűnni, hogy talán értelme is van. A férjemmel úgy beszéltük meg, hogy én nem megyek, mert a tömegben megüthetik a pocakom, illetve sose lehet tudni a békés tüntetés mikor megy át valami másba. Sógornőm is babát vár, igaz Ő 2 hónappal későbbre várja a picit, de simán elmegy. Nem vagyok egy paramami, burokban élős tipus, de kicsit felelőtlenségnek tartom. Neked mi erről a véleményed? Van esetleg itt olyan kismama, aki menni fog?
ápr. 5. 11:34
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
68%

Én simán elmentem volna második trimeszterben.

Elsőben nem mert nagyon rosszul voltam, harmadikban meg már nem esett jól az ácsorgás sokáig, meg a végén a baba súlya nyomott minden lépésnél.

Voltam már nagyobb tüntetésen, koncertekre nem mennék soha, de nem volt ijesztő egyáltalán. Tök normálisan el lehetett férni, ahol sűrűbb volt a tömeg ott a másik irányba mentem. Békés tüntetésen azért nem életveszély. Ráadásul kismamákra oda szoktak figyelni az emberek. Amin én voltam ott sok kisgyerek is volt, apukák nyakában, vagy kézenfogva jöttek, mindenki odafigyelt rájuk.

Ha egy célért mennek ki az emberek, akkor amúgy is van egy összetartozás érzés a többiekkel, sokkal pozitívabban fordulnak egymás felé az emberek, nem annyira közömbösek.

Receptre írnám fel magány és elkeseredettség ellen. :)

Nekem csak pozitív élményem van, most sajnos nem fogok tudni menni, de ne féljetek ilyen butaságoktól.

ápr. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
56%

Siman mennek, de ha te nem akarsz, teljesen rendben van.

De ne nevezz felelotlennek masokat a donteseik miatt, szerintem a felelotlenseg nem igazan itt kezdodik :D

Fogadd el, hogy masok vagytok, lesz meg ilyen szitu boven.

ápr. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
63%
Akinél egy tüntetés egyenértékű egy villamossal…ott vannak fejben bajok. Én nem mennék, de nem bántom, akinek minden vágya feleslegesen ott ácsingózni.
ápr. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!