Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is előjöttek ilyen...

Másnak is előjöttek ilyen problémái a terhesség alatt?

Figyelt kérdés

Több gondom is van így a 2. trimeszter vége fele... A melleim között, alatt ekcéma szerű kiütések jöttek ki, amik viszketnek is, de nem bőrgomba. Most fogok menni vele bőrgyógyászhoz, mert már éjszaka aludni sem tudok úgy viszket pár napja. Másik probléma, hogy a gátnál ilyen apró hajszálvágások vannak és nem múlnak egyszerűen hetek óta. Nem tudom mi lenne a jó rá, mivel kenjem vagy hogyan kezeljem, mert nagyon kellemetlen és a férjemmel sem tudunk együtt lenni sajnos azóta. Nyilván ezzel is menni fogok orvoshoz, viszont azt hittem a bugyi okozta és majd elmúlik, de nem. Olyan mintha ki lennék repedezve a gátnál.

Volt már valakinek hasonló? Tudnátok segíteni mivel kezeljem?


ápr. 6. 23:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én még csak most kezdtem a második trimesztert de gyakorlatilag a pozitív terhességi teszt hetétől kezdve ekcémás a kezem úgy, hogy előtte soha sehol nem volt ilyen gondom.


Elvileg kihozhat ilyet a várandósság, remélem ha megszületik a baba elmúlik mert nemcsak esztétikailag borzasztó de sajnos nagyon kellemetlen ahogyan húzódik, ég és viszket.

ápr. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem is voltak ilyen kiütéseim, nagyon kellemetlen volt, mert borzasztóan viszketett.

Közvetlenül a szülés után a kórházban is kijött, látta is legalább 3-4 doki, de senki sem mondott semmit.

A szobatársamnak is olyan volt.

Nekem a bőrgyógyász nem adott rá semmit, ezért én hideg vizes kendővel borogattam, attól egy ideig jobb lett. Szülés után pár nappal viszont elmúlt.

ápr. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!