Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hova menjek terhességmegállapí...

Hova menjek terhességmegállapításra, ha nincs szabad időpont?

Figyelt kérdés
A hozzám tartozó sztk-ban minden orvosnál legalább másfél hónapos a várólista, az első szabad időpont már kb a 12. hét lenne nekem. Ha nincs más út, marad a magán, de ilyenkor csak van valami megoldás, tudtok esetleg ilyenről?
ápr. 8. 12:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Felhívnék más körzetből rendelőket, hátha fogadnak.
ápr. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Terhességmegállapítás nálunk soron kívül megy.
ápr. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hivtad oket es nem adtak? Csak mert az nalunk is soron kivul megy, de ha nalatok nem, akkor erre menj maganba.

Viszont az elso genetikai uh-ra akkor mar most jelentkezz be az allamira, legyen idopontod.

ápr. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Pontossan ugyan ez volt velem is. Nálunk sem adnak soron kívül időpontot hiába mondtam hogy terhesség megállapítás miatt kellene 12. hétre kaptam csak időpontot ez miatt magánba mentem a 6-7. között terhesség megállapításra majd az sztkba a 12hetesre. De utánna is magánba jártam csak a kötelezőekre mentem az sztkba.
ápr. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is így jartam, a körzetes rendelőben nem volt időpont, mentem körzeten kívül. Annyit mondtak, hogy terhesgondozásra nem mehetek abba a rendelőbe, de a megállapítást gond nélkül megcsinálták.
ápr. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!