Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Dulcolaxból kúpot...

Kismamák! Dulcolaxból kúpot vagy inkább tablettát vegyek?

Figyelt kérdés
Kúp felé jobban hajlanék. Tudom, hogy a természetes megoldás a legjobb, de sajnos bármit teszek, nagyon kemény és bogyós a székletem. Mindent kipróbáltam már. Szedek vasat is gondolom ez is rátesz egy lapáttal. Már jópár napja nincs székletem, tegnap egy kis adag volt. Pedig sokat eszem, nem értem már hova fér el? Nem érzem, hogy mennem kéne vécére, meg nem is fáj a hasam, de már idegesít, hogy talán 4-5 napja biztos nem vcztem egy jót. És félek attól is, hogy ebből nehogy vmi probléma legyen, ezért arra gondoltam veszek dulcolaxot, csak nem tudom melyiket! Tapasztalatok?
2011. okt. 3. 09:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Inkább kúpot, az jobb egy kicsit.
2011. okt. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is így voltam, az orvosom a kúpot javasolta első nekifutásra, illetve ha ez tartósan fennáll, akkor naponta-kétnaponta egy szem Tisasen drazsét. Azt kismamik is szedhetik, nekem teljesen bevált, azóta rendben vagyok. A másik, ami segített, az az Activia...
2011. okt. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Atroposz ***** válasza:
Naponta megiszod a 2 l folyadékot mert kismamák elfelejtenek inni.Sok gyümölcsöt egyél.
2011. okt. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!