Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dulcolax hashajtót lehet...

Dulcolax hashajtót lehet szedni terhesség alatt?

Figyelt kérdés
2011. jan. 30. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta az orvosom, hogy inkább semmit ne szedjek, pedig én is szenvedtem ezzel. Próbálj az étkezésedre figyelni. Nekem az pl bevált, hogy sok szotyit ettem. Egészséges nassolnivaló... :) Ne egyél banánt. Jó még a joghurt, tejtermékek, barack, szilva, lekvárok, sok folyadék.
2011. jan. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát, nekem semmi nem segített. Úgy értem semmi, ami természetes. Sok folyadék, aszalt szilva,, szilvalekvár, narancs, stb...mindenből sokat ettem sokszor, és semmi hatás! Egyszer vettem be guttalaxot, kb 20 hetes lehettem, na az meg túl sok volt, egész nap a wc-n ültem és nagyon görcsölt a hasam. Próbáld ki a Laevolac szirupot, az homeós, nem árt, és nem lesz tőle hasmenésed, csak könnyen tudsz majd wc-re menni. Nekem csak ez segített.
2011. jan. 31. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem csak a Stadalax segített, pedig minden nap eszek sok gyümölcsöt, tejterméket. Sőt rengeteg folyadékot iszok. Glicerines kúpot is szokták ajánlani, bár nekem nem hatott
2011. jan. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm csajok. Rossz a közérzetem ez miatt. Néha úgy érzem szétpukkadok:D Második baba és az elsővel nem volt ilyen gondom. Ráadásul még csak 17 hetes vagyok. Szerintem sorban kipróbálom az itt felsoroltakat és ami bejön annál maradok. Persze csak alkalmanként.
2011. jan. 31. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!