Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt-e vkinek olyan esete,...

Volt-e vkinek olyan esete, hogy 6 hetes terhességnél nem láttak szívhangot, műtétre küdték, de ott már volt szívhang (7 hetesen)?

Figyelt kérdés
2009. jan. 5. 21:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
6 heten elég sok mindenkinél nincs még szívhang...nálam se volt, 8 hetesen igen...de nem küldtek műtétre, ki ez a lúzer aki elküldi kismamát???na jó doki lehet nem mondom...
2009. jan. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
81%
Ez a helyzet veled? Drukkolok, hogy lássanak szívhangot! Szerintem pici esélyed van. Mikor mennél műtétre?
2009. jan. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
21:44 es vagyok és egyetértek az előttem szólóval. Micsoda nemnormális, hogy műtétre küld... :O
2009. jan. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
első vagyok, sztem meg igen is sok az esély rá...ha csak szív nem dobogott még de van petezsákban embrió
2009. jan. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Megint én vagyok... a pici esély nem lebeszélő akart lenni, hanem bíztatás...most olvastam és elég rosszul hangzott, ahogy írtam!... Szerintem még nyugodtan bízz...
2009. jan. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
és megint én....tudom hogy gondoltad, én ne hari::) csak saját tapasztalat h nekem 6 hetesen nem volt még...de én dokim nem mondott semmi műtétet azt mondta normális s később lesz
2009. jan. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

És megint én.. :) Én is így gondolom, sok olyan eset van, hogy 6. héten még nincs szívhang, de ahogy írtad, ha láttak petezsákot, akkor akár már holnap lehet! De azt a dokit jól fejbekólintanám!!!

Én sajnos rosszul jártam, mert mire lett volna szívhang, elhalt a baba, de szerintem a kérdező simán reménykedhet!

Kedves kérdező! Drukkolunk nagyon! És írd meg, mit mondott a doki!

2009. jan. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
és én...:)jól el írogatunk csak jó lenne írna nekünk kérdező is.írj légyszi h mi volt pontosan
2009. jan. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Kb.7 hetesen van szívhang. És téged elküldtek "befejezni" a terhességet? Úristen! Nehogy még egyszer ahhoz a dokihoz menj!
2009. jan. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:

Szia!

Én 6 hetesen enyhe vérzéssel kerültem kórházba. Ott azt mondta a doki az Uh után, hogy nincs szívhang, nem él a baba, és pár óra múlva meg is műtött. Ennek ellenére igen ragaszkodó kisfiam van, aki nem hagyta magát a hanyag és nemtörődöm orvosoknak, most vagyunk 36 hetesek és már nagyon várom, hogy lássam!

Szóval szerintem még nem jelent semmit, ha 6 hetesen nincs szívhang, főleg, ha más panaszod nem volt.

2009. jan. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!