Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A cicimen észre fogom venni...

A cicimen észre fogom venni esetleg, hogy közeledik a szülés? Bedurran előtte? 36 h vagyok, még nincs előtej, sem "durranás".

Figyelt kérdés
2010. nov. 3. 07:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem fog bedurranni az majd a szülés után lesz amikor belövell a tej kb. a 3. nap környékén akkor lesznek olyanok mint két sárgadinnye.
2010. nov. 3. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem úgy volt, hogy ugye megduzzadtak már a terhesség elején és végig ilyenek is maradtak. Aztán szülés előtt nem sokkal volt már, hogy valami kis odaszáradt "izét" láttam a mellbimbómon, az volt az előtej. Szülés után 2-3. nap lövelt be a mellem, 1,5 hétig tejlázam volt, annyi tejem lett hirtelen. Ez mindenkinél máshogy zajlik, ne ijedj meg, nem törvényszerű, hogy mindenképpen kell szülés előtt lenni előtejnek!
2010. nov. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!