Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges hogy a szülés...

Lehetséges hogy a szülés közeledik? Tudatlan vagyok és nemtudom mit tegyek.34 hetes vagyok.

Figyelt kérdés

Tegnap este 20:30 óta fáj a pocim mensisen,ami mára elmúlt csak az időközönkénti hasfájdalmak maradtak meg ami keményedéssel jár.Ezek összehúzódások?Tudom nem lehet monitor elől megmondani és valószínű nemsokára a dokimmal is fogok beszélni.De mégis leírnátok milyenek az összehúzódások?Lehet hogy csak jóslók?De akkor az már elmúlt volna tegnap este óta nem?Amúgy próbáltam a melegfűrdőt és a magnét is de eddig nem használt :-(((!

Előre is köszi!


2009. okt. 3. 14:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem a legjobb, ha hívod a dokidat, vagy ha nem laksz messze a kórháztól akár be is mehetsz! Jobb biztosra menni! Nekem a szülés napján voltak csak igazi keményedések, de a fájásokat már a kórházban kezdtük. Azt viszont tudni (érezni) fogod, ha ezek már igazi fájások lesznek.
2009. okt. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Most kezdtem el mérni őket mert eddig nem is igazán tudatosult bennem hogy talán már fájások lennének.Eddig amit mértem a fájás hossza 40 másodperc és még eddig nem jött újjab úgyhogy nemtudom hány percenként jönnek.Ezt amúgy úgy kell mérni hogy egy fájás elejétő a következő fájás elejéig?És köszönöm hogy írtál!
2009. okt. 3. 15:12
 3/14 anonim ***** válasza:
Szia! Igen, az elejétől a köv. elejéig, és érdemes feljegyezni azt is, egy mennyi ideig tart. Ha megközelítik a 10-15 perces időtartamot, ahogy követik egymást, akkor nyomás a kórházba! :) ill. ha elfolyik a magzatvíz. Sok-sok szerencsét!
2009. okt. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hát ahogy mérem össze-vissza vannak ezek a fájások.Van hogy 5 perc van hogy 15 de most már 18 perc eltelt és még semmi nem jött azóta.
2009. okt. 3. 15:59
 5/14 anonim ***** válasza:
Szia!Miújság a fájásokkal?Elmúltak vagy még mindig vannak?Mennyi időközönként?
2009. okt. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Szia!

Igen vannak még és rendszertelenek továbbra is,de már nem mérem őket.Nemtudom hogy megvárjam e a holnapot vagy még ma beszéljek a dokival.Elviselhető még,nem vészes fájások de tegnap óta vannak és nemtudom de szerintem ha jósló lenne akkor már elmúlt volna nem?

2009. okt. 3. 19:21
 7/14 anonim ***** válasza:
Szia! Hogy állsz a fájásokkal? Elmúltak, tudtál aludni?
2009. okt. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Szia!

Az éjjel kb. 2-3 alkalommal voltam fönt és hála az égnek tudtam aludni,de ez a 2-3 alkalomkor voltak hasfájdalmaim.Azért nem hívtam eddig a dokim mert szerintem úgysem tud mit tenni.Ma már valamennyivel jobban vagyok de még szokott jönni keményedés amihez még (nem mindig)fájdalom is társul.A baba mozog,de nem olyan intenzitással mint azt máskor csinálta.Lehet hogy őt is megviselte az majdnem két nap.

Köszi az érdeklődést!

2009. okt. 4. 10:10
 9/14 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok! Akkor valószínű csak jóslók voltak.... Nem is baj, mert azért még van ideje a babádnak. Amúgy tegnap nekem is több joslóm volt, és keményedésem is. Azt mondják lehet hogy a telihold miatt, meg előtte front is volt, hát ki tudja. Azért próbálj meg pihengetni sokat, az biztos jót tesz!!

39 hetes km

2009. okt. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Tegnap reggel kerestem a dokim,de nem vette fel.Este visszahívott és mondta ma menjek be.11 órától van úgyhogy megyünk majd hozzá.Kíváncsi leszek mit csinál majd velem.
2009. okt. 5. 08:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!