Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehet ez? Már a szülés...

Mi lehet ez? Már a szülés közeledik?

Figyelt kérdés
36 hetes vagyok. Hajnali 4 óra óta furcsa érzésem van. Folyamatosan fáj a hátam, és menstruációs görcshöz hasonló érzésem van. Az egész közérzetem is rossz, nagyon gyengének érzem magam. Nem szakaszosan fáj, hanem folyamatosan, csak néha erősödik vagy gyengül ez az érzés. Korábban még sosem éreztem ilyet, és most egy kissé aggódom. Akinek van ötlete, mi lehet ez, és mivel enyhíthetném, az segítsen!
2009. szept. 12. 10:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a védőnőm, hogy hétvégén is hívhatom, mert általában akkor történik valami az emberrel. Mégis csak szakavatotabb, mint mi. Ügyelet?
2009. szept. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hívhatom elvileg, de úgy vagyok, hogy feleslegesen nem akarok pánikolni, vagy ügyeletre rohangálni. Gondolom, előbb-utóbb csak észreveszem, ha tényleg a szülés közeleg, addig pedig itt érdeklődöm, mert itt biztosan akad sok olyan nő, akinek van személyes tapasztalata ezügyben.
2009. szept. 12. 10:15
 3/6 anonim ***** válasza:
ha fáj a hasad és ugy érzed baj van aggodsz sosem felesleges!!!hívd fel vagy menny be azügyeletre a babád érdekében!!
2009. szept. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem az első ilyen tünet után 18órával már kint üvöltött a Fiam.

hajnali 4kor fura görcsök, hajnali6kor a maradék nyákdugó is elment, meg elkezdett a magzatvíz is szivárogni.

Lehet fent egy picit repedt a burok, és ezért gyengék a fájásaid. Nálam így volt.

Még "kicsik" vagytok, szerintem menj be az ügyeletre.

2009. szept. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen erősek a fájásaid. Ha szülési görcsök lennének, azok rendszeresen jönnek és hát nem kicsit fájnak. A rossz közérzet, nekem is megvan napok óta és a derékfájás. Szerintem ez még nem szülés, még van időd:)
2009. szept. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Most már valamivel jobban vagyok, talán tényleg csak vaklárma volt, de ha nem javul, akkor holnap biztonság kedvéért irány az ügyelet.
2009. szept. 12. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!