Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A XV. Kerületi Rákos úti...

A XV. Kerületi Rákos úti rendelőbe melyik nőgyogyász rendes és jó? Aki esetleg a XV. Ker. Sztk-ba jár és másik orvoshoz kérem írja meg hogy milyen az orvosa?

Figyelt kérdés
Nemasokára szeretnénk a második kisbabánkkal teherbe esni! Kihez menjek? Az első babámmal aki most 8 hónapos Dr. Krammer Józsefnél szültem és hozzá is jártam az sztk-ba és nagyon jó volt de már nem dolgozik ott! Aki esetleg a XV. ker. Sztk-ba jár és másik orvoshoz kérem írja meg hogy milyen az orvosa?
2009. jan. 12. 11:24
1 2
 11/15 anonim válasza:

sziasztok!

én a Ruzsilla doktorhoz járok már több mint egy évtizede, nála született a kisfiam is és soha semmilyen problémám nem volt vele. terhesrendelés alatt ő is és az asszisztensei is nagyon rendesek, profik voltak. soha nem volt pénzéhes, bármikor hívtam segített, és a szülésnél sem hagyott cserben (sok orvos ezt teszi, lelép nyaralni)... ezt a véleményt csak azért írtam le, mert szegényt nagyon lehúzták itt a topic-ban, lehet hogy másnak nem volt szimpatikus, de nekem mindenben tökéletes volt. nem értem pl. az előttem hozzászólót, hogy megvizsgálta a doki és azt mondta: egészségére. ezzel mi a baj? vagy milyen szitu volt?

akit nem ajánlok, és sok embertől hallottam róla negatív véleményt: Dr. Neszt Kálmán. ő a XV. rendelőintézet igazgató főorvosa és emellett az állás mellet sztem. nem maradt elég ideje a betegekre. ezért nincs mindig kéznél, ha szükség van rá.

2009. jún. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Én Dr. Kovács Pétert Zsolnai Doktorurat ajánlom. De Ruzsillát és Sziklait semmiféleképpen.
2009. aug. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszi!
2009. aug. 29. 20:46
 14/15 anonim válasza:

Szia!

Én is ide járok nőgyógyászatra. Krammer tényleg elment, helyette egy új, fiatal doki jött: Demjén. Tudom ajánlani, nagyon alapos és kedves!

2010. máj. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod!De én a továbbiakban is Krammerhez járok és azóta 7 hónapos a kislányom!:)

További szép napot!

2010. máj. 4. 19:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!