Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Titeket nem bosszant amikor...

Titeket nem bosszant amikor egy olyan szemely beszél ugy a szülésről, hogy semmiség aki még nem esett át rajta?

Figyelt kérdés
2010. nov. 21. 00:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
szerintem ilyen személy nincs, hol hallottál te ilyet, hogy bárki ezt mondta volna??
2010. nov. 21. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Még én sem hallottam a szülésről beszélni olyanokat akik nem estek át rajta.

Inkább azon vagyok egy kicsit kiakadva amikor olyan valaki beszél a "nehéz szülésről" hogy "JAJ ! én nagyon megszenvedtem érte" Aki Epidurális érzéstelenítéssel hozza világra a gyermekét..Hiszen ő semmit nem érez...

De hát ilyenek is vannak..

2010. nov. 21. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nekem nagyon sokan mondták, már, hogy nem is fáj az annyira, csak rémiszgetik a kismamákat.Meg alacsony a fájdalom küszöbe annak aki azt mondja, hogy fáj.
2010. nov. 21. 00:58
 4/16 anonim ***** válasza:

Én sok ilyet hallottam:D

Ezek az apák:D

Ők szoktak ugy nyilatkozni,hogy ó nagyon könnyű szülés volt minden a terv szerint,stb,stb.

Az a legvicesebb amikor a feleség meg pont az ellenkezőjét mondja.

2010. nov. 21. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

nekem pont ma monda valaki és jól be is mérgeltem magam :S

én fajdalomcsillapítás nélkül szültem

2010. nov. 21. 01:00
 6/16 anonim ***** válasza:
Szerintem változó, hogy kinek mennyire fáj. A barátnőim között volt olyan, aki azt mondta, hogy alig fájt, meg olyan is, aki az első után megfogadta, hogy ezt többet soha. Persze aztán nem tartotta be.:) Ez is olyan lehet, mint a mensi, biztosan több tényezőn múlik, mennyire erős a fájdalom. Van, aki meg sem érzi, más meg két napig fetreng a fájdalomtól. Mondjuk amit a filmeken szoktak mutatni őrjöngő szüléseket, azokra anyukám is azt mondta, hogy erős túlzás, pedig ő két gyereket is szült, és elmondása szerint fájt neki rendesen. De azért nem dobálta magát és nem sikítozott.
2010. nov. 21. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

akinek igazán fáj nem tud sikítozni :)

másrészt egy barátnőm epivel hozta világra a babájat. 14 óra után kapott epit és meg 8 óra volt mire császár lett.

4600g volt a baba és nem tudta megszülni.az epi ellenére megszenvedett a babáért.

2010. nov. 21. 01:09
 8/16 A kérdező kommentje:
a másik ami még bosszant amikor azt mondják: Te úgy is egész nap csak otthon ülsz......nektek nem szokták mondani?
2010. nov. 21. 01:14
 9/16 anonim ***** válasza:
Ajjaj dehogy nem.És ebben az a poén h néha nem is eszek vagy úgy eszek h a másik kezemben van a picim.Méghogy semmi dolgunk...8 hetes a babám.Neked?
2010. nov. 21. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Á, nem is értem, hogy lehet ilyet mondani! Persze, hogy fáj! Én nem is tudnék olyan anyukát mondani, aki azt mondta volna, hogy "semmiség" volt. Nekem sem volt egy hangom sem szülés közben, de nem azért mert nem fájt, hanem mert arra már végképp nem lett volna energiám, hogy még kiabáljak is.

Az meg, hogy egész nap otthon vagy, és nincs dolgod egyenesen nevetséges. Ellátni egy pici babát, rendben tartani a házat, megfőzni... Ez tényleg apróság. Ha meg már beindul az apróság, akkor még több figyelmet igényel. Nekem az egész napomat kitölti, mert egy sajtkukac, nincs egy perc megállása sem. :)

2010. nov. 21. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!