Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Titeket nem bosszant amikor...

Titeket nem bosszant amikor egy olyan szemely beszél ugy a szülésről, hogy semmiség aki még nem esett át rajta?

Figyelt kérdés
2010. nov. 21. 00:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

En meg nem szultem, 37 hetes vagyok, s ugy allok hozza, hogy qvara de nagyon borzasztoan fog fajni, de nem fogok visitozni, sikitozni, orjongeni, mert paros labbal szarnyak nelkul repulok a szuleszetrol :) (szerencsere egy baleset kovetkezteben nem tudok sikitani, orjongeni... nem jon ki hang a torkomon mikor olyan helyzetbe kerulok, de ha tudnek se tennem... eleg jol birom a fajdalmat... relative)


Szoval en fel vagyok keszulve a fajdalomra, plane, hogy itt erzestelenitot nem is adnak, de nem is kernek, mert azzal csak a baba szenvedne meg(legalabbis igy hallottam...)


Csak pozitivan, optimistan allok hozza a dolgokhoz, fajni fog, de el is felejtem ha mar kezemben lesz a Babam... Muszaj egy kicsit igy hozzaallni a dolgokhoz... Aztan, hogy hetekig ki leszek nyulva, az is biztos... de legalabb lesz Babam :D

2010. nov. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Engem így utólag egy dolog bánt a szüléssel kapcsolatban. Olyan sok hülyeséget össze tudnak hordani, de egy értelmes dolog nagyon jó lett volna tőlük. Ha az első szülésemnél elmagyarázták volna, hogy ne küzdjek a fájdalom ellen, hanem hagyjam, hogy fájjon, akkor nem lett volna szükségem másfél napnyi 2 perces fájások után egy EDA-ra, hogy rá fél órára (mellesleg ugyan úgy éreztem a tolófájásokat) megszülessen a kislányom. A második szülésnek már nem így indultam neki, hagytam, hogy hassanak a fájások, nem is kellett EDA, és fél nap alatt meg is lett a kisfiam. Különben meg mindenkinek más a tapasztalata a saját szülésével kapcsolatban, hiszen máshogyan éljük meg az élményeinket. Van aki jobban bírja, van aki fájdalom esetén elesettebb. De ez így jó, ettől vagyunk egyediek.
2010. nov. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Van egy 27 hónapos kislányom egy 13 hónapos kisfiam és félidős terhes vagyok. Egész nap meg sem állok, este ahogy vízszintesbe fekszem el is alszok. Sokszor azon röhögünk a férjemmel, hogy reggelente olyan irigykedve mondom neki, hogy nem mehetnék ma én el dolgozni?
2010. nov. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

9.5 hónapos a kislányom.

Persze tudom, hogy valakinek jobban, valakinek kevésbé fáj.

De olyan ember ne nyilatkozzon úgy, hogy ááhh nem fáj az annyira aki nem esett át rajta.Ha valaki túl van rajta és azt mondja , hogy nem fájt annyira akkor még irigykedem is :D

Este ugy esem be az ágyba mint aki 1 hete nem aludt :D Pedig heti 7 napot dolgoztam napi 12-14 órában tehát nem vagyok elszokva a munkátol.

2010. nov. 21. 17:21
 15/16 anonim ***** válasza:
Az anyósom mesélte,hogy neki egy fia fájása sem volt,csak egy feszítő érzés.Hamar,könnyen megszült,semmiség az egész.Nem értette miért jártam választott dokihoz,budai kórházba,minek az érzéstelenítés,stb.Egyedül a 4D ultrahang felvételei tetszettek,mert láthatta az unokáját.
2010. nov. 22. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább azt nem értem,hogy hogy fájhat valami annyira,hogy képtelen voltam csöndbe maradni!!!Annak fáj csak igazán aki magánhangzókat kántál,meg olyan hangokat ad ki,mint aki egy hatalmasat évez,csak épp fájdalmában.Én az utolsó 3 órára kaptam EDA-t,így tudtam végigcsinálni.És mindenki rajtam röhögött amikor azt mondtam,mikor hatni kezdett az EDA:"Aki ezt kitalálta,annak megcsókolom a lábnyomát!"
2010. nov. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!