Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség idején lehet hajat...

Terhesség idején lehet hajat festeni?

Figyelt kérdés
2010. nov. 29. 18:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
lehet.
2010. nov. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
szerintem is lehet
2010. nov. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én is festem.Ne zárt légtérben csináld egy kis lyukba,akkor nem szívsz be sokat.
2010. nov. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Igen lehet. De minél szellősebb helyen tedd, és nem szívd tüdőre. Én ammóniamentes hajfestéket használok, ugyan az drágább, de szokott lenni 2-t veszel 1-et fizetsz akcióban. Annak is van erős szaga, de nem annyira gáz.
2010. nov. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
nekem elég laza dokim van, de ő azt mondta hogy az első 3 hónapban nem javasolja
2010. nov. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szerintem akárki-akármit mond,mégiscsak vegyszer,nem is akármilyen!!! Én csakis Hennával festem a hajam,abból is olyat választottam,amiben a lehető legkevesebb adalékanyag van. Meg kell hogy mondjam,sokkal tovább megtartja a hajam a színét,mint a rendes hajfestéknél tartotta,pedig nem használtam gagyit.
2010. nov. 30. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
12. hét után max ammóniamentessel.
2010. dec. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:

Lehet akár dohányozni is, csak se neked, se a babának nem tesz jót. Ugyanez a helyzet a hajfestéssel.


Nézd meg ezt a weblapot:


[link]


Ha a keresőjébe beírod, hogy "hajfestés", a fórumon fogsz találni megfelelő természetes módot is, tapasztalatokat, stb...

2010. dec. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Tündianya ***** válasza:
A hidrogénes szőkítést nem ajánlják, de valaki megcsinálja. Én mondjuk rögtön visszafestettem barnára. A fodrászom szerint az első három hónapban még a szőke mellett más festés sem igazán ajánlott.
2010. dec. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Én amúgy sem ajánlom a hajfestést senkinek, de ha már mindenképp színezni szeretnéd a hajad, akkor azt tedd természetes hajfestékkel. Erre a célra kitűnően megfelel a HENNA test és hajfesték. Ezzel csak vörös színhatást tudsz elérni.A hozzávaló természetes anyagok, mint a fekete tea és citrom levének segítségével tudod beállítani a színárnyalatot. Ne henna hajfestéket, hanem HENNA port vegyél és azt keverd ki festéknek. Vannak henna alapú hajfestékek, de már azok is tartalmazna kemikáliákat, ezért mondom azt hogy mindenképp a port vedd meg. Ezzel a nagyobb gyerekeknek akár testfestést is csinálhatsz abból ami megmarad. De számíts arra, hogy a természetességnek ára van ami időben mérendő, ugyanis ezt az ásványi-anyagokban gazdag pakolást legalább 2 órán keresztül a fejeden kell hagynod, hogy "megfogja a hajad" Olvass utána, ha kérdés van nyugodtan írj. Én a páromnak szoktam megcsinálni esti filmnézés előtt. 24/F
2010. dec. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!