Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt nem lehet...

Terhesség alatt nem lehet festeni a hajadat?

Figyelt kérdés
2011. febr. 13. 17:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy bőrpróbát érdemes végezni, nehogy újonnan kialakult allergia zavarjon be, de egyébként lehet, igen.


Egy fodrász

2011. febr. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

De lehet, a fodrász tudja melyik hajfestékkel lehet és hányszor.

A barátnőm fodrász, mikor kismama volt nem dolgozott festékekkel,csak hajat vágott és szárított, de a saját haja be lett festve.

2011. febr. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Most már léteznek olyan bio hajfestékek, amik nem tartalmaznak mérgező anyagokat. Kérdezz rá a boltokban, vagy a fodrászodnál
2011. febr. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

De lehet,csak szellőztess közben.

Az egyik válaszoló fodrász barátnője azért nem festett,mert más az ha minden nap a hajfestéket szívod,mintha a sajátodat 1-2 havonta fél órára

2011. febr. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat!

csak még annyit, hogy miért kell teszt/eddig be volt feste a hajam!/vagy csak azért kell, mert ilyenkor megváltozik a nőnek mindene?

2011. febr. 13. 18:20
 6/10 A kérdező kommentje:
Vettem már festéket ami nem bio:(
2011. febr. 13. 18:21
 7/10 anonim ***** válasza:
Pont ma festettem be a hajamat. 17 hetes vagyok és azt hiszem ez a 3. alkalom. Sokat olvastam erről, így teljesen nyugodtan festem magamnak, itthon. Csak arra figyelek, hogy ne nagyon szívjam be a szagokat.
2011. febr. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azért szoktunk ilyenkor egy újabb bőrtesztet végezni, mert igen, ilyenkor a megváltozott szervezet/körülmények újonnan kialakult allergiát okozhatnak. Őszintén megmondom, én még ilyennel nem találkoztam, de így tanítják...
2011. febr. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én nem festettem egyik terhességem alatt sem. Úgy voltam vele, hogy azt a pár hónapot kibírom, inkább, mint hogy vegyi anyagot kenegessek magamra. Egész életemben festhetem majd.
2011. febr. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én is fodrász vagyok és tudom,hogy festhetném a hajam,de én úgy vagyok vele,hogy legalább addig pihen és regenerálódik a hajam!Mikor megtudtam befestettem olyanra mint a sajátom és így nem zavaró!Aztán meglátjuk mi lesz utánna!
2011. febr. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!