Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18. hetesen nagyon viszket a...

18. hetesen nagyon viszket a pocim, főleg köldök alatt. Mit lehet tenni? A baba mozgását mikor lehet érezni, és milyen érzés amikor megmozdul?

Figyelt kérdés
2010. nov. 30. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:

A viszketéssel vigyázz, nekem mikor viszketett, akkor jöttek ki a striák.

Kenegesd vastagon krémmel.

Azt, h mikor mozdult meg, pontosan nem tudom, valamikor ilyenkor, olyan volt, mikor teleeszed magad, és morog a hasad:) Ilyen kis pici csiklandós érzés.

2010. nov. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Használj krémet,nekem pl. a Babylove mama krémje nagyon bevált.Ikreket vártam,a végén nekem már vigyázni kellett h ne vakarjam véresre:S Valóban,a bőr szakad ilyenkor,azért viszket,striák várhatóak.A baba mozgása nem rúgás,meg dübögés,mint ahogyan sokan várják,hanem apró rebbenések,elég sűrűn.Mint amikor picike izomrángásod van valahol a testedben,itt épp a hasadban.Eleinte borzasztóan tudnak mocorogni,egy percre meg nem állnak:)Jó egészséget:)
2010. nov. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát igen...Ahogy előttem írták.Kenni kell, de rendesen.Zuhany után babaolajjal kentem be, majd még pluszban a dm-es mamaolajjal.Reggel szintén az utóbbival.Nem is lett egy csíkom sem.
2010. nov. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én simán Niveával kentem, de nem lettek csíkok. Igaz, csak 6 kilót híztam, mert a cukorbetegség miatt diétáznom kellett. (Azért a baba 3 kg lett.)

Mozdulni ha jól emlékszem, a 19. héten kezdett, és aztán abba se hagyta.

Nem igazán lehet leírni, milyen érzés. Olyasmi, mint amikor a beleid dolgoznak. Nem is tudtam az elsőnél, hogy ez tényleg a baba-e.

Később már erőteljesebb volt, és fantasztikus. Én imádtam, amikor kevert a pocakomban, pedig néha jól odarúgott.

2010. dec. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A nagyon erős viszketésre jó a mandula olaj. Bio boltban lehet kapni.
2010. dec. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!