Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hazacipekedtem a boltból 25...

Hazacipekedtem a boltból 25 hetesen gyakran letettem, most feszül a hasam megkeményedett, a köldök felett felpuffadt, szúr jobb oldalon kissé nehéznek érzem a pocakom. Viszont a baba mocorog. Ha baj van, az mi lehet, milyen tünetekkel jár?

Figyelt kérdés
2009. dec. 16. 15:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne gondolj arra, hogy baj lehet!!! Valószínűleg kicsit megerőltetted magad, vegyél be Magne B6-ot és pihenj le. Holnapra kutya bajod sem lesz!!! :D A cipekedést meg már hanyagold... Egyébként ha ilyen idős terhesen baj lenne, azt biztosan észrevennéd (de sose tudd meg!!!), vérzés, erős görcs, ilyesmi.


Boldog babavárást és kellemes karácsonyi ünnepeket!

2009. dec. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nos!!!

Ha teheted ne cipekedj!

Persze tudom,hogy kell vásárolni,de ha nincs segítséged,aki a teher hordó szerepét átvehetné,akkor legalább tolj magaddal egy bicajt,és arra pakolj.Kicsit bekeményedett a pocakod,az nem olyan vészes.Pihenj sokat,vegyél be Magne B6-ot.

Nekem 19.héttől keményedik a hasam.3x2 a magnézium adagom.De nem szedek annyit,hanem inkább többet pihenek.

Te is inkább pihenj.Ha egyik nap vásárolsz,akkor aznap már mást ne nagyon csinálj.Minden napra ossz egy kis munkát.

Másik kérdésedre:ha baj lenne,akkor görcsölnél,vagy legrosszabb esetben elfolyna a magzatvíz.De ezekre ne is gondolj,PIHENJ!!!!!!

2009. dec. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Vannak ketéken guruló nyugdíjas cekkerek, azt nem kell cipelned, hanem csak húzod magad után. nem ciki. Én jó esetben van férj, akire rá lehet bízni, hogy a nehezét (tej, ásványvíz, kutyakaja, mittudomén) szerezze be ő munka után, és hozza haza ő. Mi ezt amintát követjük, nagyon jól beválik.


Ha baj van, akkor a görcs fájdalmas, nem múlik el, és vérzés is társul hozzá. Még nagyobb baj esetén magzatvíz is távozhat. De erre ne is gondoljunk. Egy bevásárlástól ritkán vetél el az ember lánya. És ha a baba mocorog, akkor tényleg minden rendben van.


Most pihenj! És vegyél be sok magnéziumot, akár 2-3 szemet is. A terhesség nem betegség ugyan, de kimeríti a szervezetet, ne bánj úgy magaddal, mintha még mindig csak egy ember helyett kellene dolgoznia a szvednek, tüdődnek, vesédnek, májadnak, izmaidnak.

2009. dec. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagy bajod nem lehet. Én 37+4 hetes vagyok és 12 kg-os a fiam aki egész nap rajtam lógg.
2009. dec. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 28 hetes vagyok,és akkor szoktam keménydni,ha sokat sétálok,takarítok,vagy megerőltetem magam,ez rendszerint iszonyú derékfájásokkal is páosul.a magnézium megoldás,de én ilyenkr mindent eldobok,lefexem,lábakat fel,és pihi.szigorúan!nem lesz baj,ne aggódj,de pihenj többet!

jó babavárást!:)

2009. dec. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!