Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetes terhes vagyok és nem...

34 hetes terhes vagyok és nem nagyon akar nöni a hasam, egy kicsit kétsébe vagyok esve hogy nagyon kicsi lesz a babám súlya?

Figyelt kérdés
Köldöknél mértem 104cm átmérőjű,első baba és mindenki megjegyzést tesz a hasamra és ez nagyon rosszul esik.
2010. dec. 1. 17:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, nem a has méretéttől függ a baba súlya:) Nekem is olyan pici hasam volt,hogy 38 hetesen azthitték, hogy 6 hónapos vagyok,mégis egy 4 kilós kislányt szültem:)
2010. dec. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nem a has mérete a lényeg, hanem hogy a picúr egészséges legyen. amúgy utolsó hetekben még rengeteget szokott nőni a has.
2010. dec. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

A legrosszabb amit tehetsz, hogy kétségbeesel. Nekem sem volt nagy hasam (kerületet nem mértem). A 37. héten szültem, teljesen egészséges kisfiút, 2760 g-mal és 48 cm-rel. Nem volt nagy baba, de legalább könnyen kifért. :-)

Ha minden rendben van a vizsgálatokon, a baba jólérzi magát odabent, akkor nincs és nem is lesz probléma.

Nyugi, ne foglalkozz a "jóindulatú" megjegyzésekkel.

Sok boldogságot a babádhoz.

2010. dec. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszokat és többet nem figyelek a megjegyzésekre.
2010. dec. 1. 18:13
 5/13 anonim ***** válasza:
én is 34 hetes vagyok, a hasamat pont tegnap mértem meg, 101 cm. A megjegyzéseket ereszd el a füled mellett nekem volt, hogy valaki azért jajgatott, hogy milyen kicsi, a másik meg 10 perc múlva azért hogy óriási.Szóval szerintem inkább kis aranyos :)
2010. dec. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
alkat gén kérdése közép és kisebb méretű pocakok nagy babát rejt hirtelen meg is ugorhat a szülésig méret ne aggodj ne haljad meg az a fő hogy férjednek és rokonaidnak szüleidnek tetszel meg többi kismamának is.
2010. dec. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a nyugtató aranyos válaszokat igazatok van nem fogok foglalkozni senkivel,boldog babavárást mindenkinek.
2010. dec. 1. 19:21
 8/13 anonim ***** válasza:

Szia!Az enyém 105cm és 35 hetes 3 napos vagyok!Nekem végig mindenki azt mondta hogy milyen pici a hasam!A pocaklakóm 32 hetesen 2 kg volt!Szerintem nem pici :)

Ne aggódj ezen alkat kérdése!

2010. dec. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nekem az utolsó hónapban nőtt nagyot, addig picike volt a hasam. Szerintem még nőni fog, ne aggódj. Amúgy meg tényleg nem a has mérete a lényeg.

Megnéztem a feljegyzéseimet: 34 hetesen 102 cm volt a hasam, a 40. hétre 108 cm lett!

2010. dec. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

103 cm haskörfogattal mentem szülni a lányomat 38+3 hétre született 2800 grammal. Nem lett túl nagy, de egészséges.

104 cm hakörfogattal mentem szülni az ikreket 35+5 hétre, 2 és 2,5 kg-mal születtek. Ha így vesszük 4,5 kg gyerek, szóval elég nagy.

:-)

Nem lesz gond a babáddal, és haskörfogat nem számít, én vagyok az ellenpélda.

2010. dec. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!