Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pár hetes terhes vagyok és...

Pár hetes terhes vagyok és iszonyatos álmosság fáradtság van rajtam a vitamin szedés ellenére, meddig tart még?

Figyelt kérdés
2010. dec. 2. 11:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez nagyon sok mindenkinél így van.Változó van akinél pár hét van akinél meg pár hónapig is elhúzódik.
2010. dec. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 kisnita ***** válasza:

Hát biztosat senki nem tud mondani mert ez egyénenként eltérő. Általában a 3. hónap után meg szoktak szűnni az ilyen panaszok. Nálam mondjuk teljesen másképp volt, 16. hétig semmi bajom nem volt az égvilágon, viszont onnan jött az álomkóros időszak ami kb 3 hétig tartott. Ezt úgy értsd, hogy legalább délig aludtam, akkor felkeltem fürdeni meg kaját csinálni és a nap további részét is ágyban töltöttem mert semmihez nem volt kedvem meg energiám. De ismerek olyat aki egyáltalán nem volt fáradékony a terhessége alatt, sőt olyat is aki terhesen 1,5 éves kisgyereket nevelt, semmi segítsége nem volt és egyáltalán nem volt számára megterhelő. Úgyhogy nagyon változó...

Pihenj amennyit tudsz, most annak van itt az ideje.

Kellemes babavárást és minden jót!

2010. dec. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én 4 hónapig egyfolytában aludtam. :)

Holott előtte alig aludtam pár órát, de a fáradékonyság nekem a terhesség első felében jó sokáig tartott...

2010. dec. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
kb a 2. trimeszterig leszel igy...akkor olyan lesz mintha megettel volna egy doboz elevitet...en majd kicsattantam az erotol es ez igy is maradt szulesig...
2010. dec. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálam 1-1,5 hónapig biztos tartott.
2010. dec. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!