Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhes vagyok. Ha...

5 hetes terhes vagyok. Ha elmúlik az émelygésen rámtör a fáradtság. Amikor keresztül megy rajtam az álmosság, hirtelen olyan feszült és ideges leszek, majd szét robbanok. Ezt a hormonok váltják ki?

Figyelt kérdés
Ez mindenkinél így van vagy csak én lettem kicsit dilis? Szegény férjemet is megőrjítem...
2008. júl. 28. 09:22
 1/5 anonim ***** válasza:

igen, hormonok, természetes.


ez egy jó kis öntréning.

2008. júl. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyugi én is ilyen voltam,de hál'Istennek hamar elmúlt.Próbáld meg egy kicsit fékezni a "dührohamokat",mert így szegény párod nem tudja,hogyan segíthetne neked.
2008. júl. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Parommal meg megoldom. Kiulok az udvarra kb.5-10 percig, es miutan lenyugszok,minden megy tovabb a rendes kerekvagasban. Csak a munkahelyemen nehez. Neha vadbarmokkal is nyajasan kell beszelni, hat most rohadtul nehez...
2008. júl. 28. 09:56
 4/5 A kérdező kommentje:
Kb.2-3 napja kezdodott. Egyik nap total nyugodt es aranyos vagyok, masik nap tokeletes harpia:) Ez vegig igy lesz?
2008. júl. 28. 09:59
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen, ez a hormonok játéka, és még így is lesz kb a 12 hétig. A hiszti maradni fog tovább is:-)

2008. júl. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!