Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik,1 héttel a nem várt...

Kismamik,1 héttel a nem várt vérzés előttjellemző lehet a túlzott álmosság/fáradtság, vagy az még korai? 12-13 órát alszom, és nem tudom hova tenni a dolgot.

Figyelt kérdés
2009. jún. 5. 13:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hát egy héttel előtte még nem lehet ráfogni erre, max egy héttel utána.Ilyenkor még nem igazán vannak tünetek, esetleg a mellfájdalom.Ezt inkább az időre fognám, én is olyan fáradt vagyok.27 hetes.

De azért sok sikert, és hátha sikerült.

2009. jún. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Hát nem is tudom...én a fiamnál nem nagyon voltam fáradt,inkább már 6-7 hónaposan kellett minden du aludnom:)

Most én is menzi előtt vagyok 1 héttel,de van olyan hogy le kell nekem is feküdnöm:)Remélem a baba miatt...Van valami más tüneted is?:)

2009. jún. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem lehet ez a tünete. Nekem is így volt. Akkor észre sem vettem, csak csodálkoztam, hogy 8-9 órát alszom, mégis álmos vagyok ébredés után, aztán kb 10 napos késésnél csináltam tesztet, és pozitív lett:). Visszagondolva nem is értem, hogy nem raktam össze a képet:).

2009. jún. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szia!

A beágyazódás kb 7 nappal a megtermékenyülés után kezdődik és kb 5 napig tart. Addig nem lehet semmi tünet, hisz nincs az anya és petesejt között fizikai kapcsolódás.

A HCQ termelődés ezután indul meg rohamosan és ekkortól jelentkeznek általában a terhességi tünetek.


De mint mindenben, lehetnek egyéni eltérések. Én kb a 6. héttől voltam hulla fáradt az első trimeszter végéig.


Üdv.

21 hetes km

2009. jún. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
hcg-t akartam írni.:)
2009. jún. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet én 3 hetes terhes voltam és állva elaludtam a munkahelyemen.Ennyi volt az összes tünetem.
2009. jún. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én az 5. hét óta vagyok folyton fáradt. Elég sokat alszom...de úgy látszik nem eleget. Akkor jobb, ha délután tudok aludni 1-2 órát.Viszont már ez előtt, amikor még csak reméltem, hogy babánk lesz,tapasztaltam, hogy gyakrabban kell WC-re mennem. :) Úgyhogy lehet, hogy jel az álmosságod. Sok sikert!
2009. jún. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszi Lányok! :) Nem gondolnám, hogy a hcg okozza a "tünetemet" hiszen tudom, ha van olyan mennyiségű a szervezetben, hogy tünetet okozzon, akkor van ahhoz is elég, hogy a teszt kimutassa. Viszont az tény, hogy a megtermékenyülés után, de még a beágyazódás előtt mindenféle kémiai folyamatok játszódnak le bennünk, hiszen azzal, hogy megtermékenyül egy petesejt, a szervezet már tudja, hogy kell dolgoznia, mit kell "elintéznie". Pl. üzen a sárgatestnek, hogy épen kell maradni, ezáltal a nyálkahártyának, hogy még tovább épülnie, stb. Erre gondoltam, hogy mindezek a dolgok okozhatnak-e fáradtságot.

Inszemem volt ma pont egy hete és fura... Ez már a harmadik, de egyiknél se tapasztaltam ezt. A hasam görcsöl, folyton nézem, nem-e jött meg, a mellem is kicsit érzékenyebb (de ez lehet még a szuritól) és az álmosság, ami nem jellemző soha, ugyanis elég 6-7óra ahhoz, hogy kipihenjem magam. :)

2009. jún. 5. 14:28
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát ha olyan fura érzésed van akkor lehet hiszen azt mondják egy nő megérzi ezt. De az álmosság nekem régen a pms tünetek közé is tartozott. Azért szorítok neked!
2009. jún. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
:) Köszi. Előző inszemnél semmi nem volt. PMS tünetem meg csak a hasfájás szokott lenni. Ami nagyon fura még az a hasgörcs, ennyire erősen csak a nemvárt előtti napokban szokott lenni. Fene se tudja, majd kiderül, már csak 1 hét kb. :)
2009. jún. 5. 14:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!