Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2011. júniusában szülő kismamá...

2011. júniusában szülő kismamák hogy vagytok? Miújság veletek? Hogy érzitek magatokat?

Figyelt kérdés
2010. dec. 3. 14:30
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
Ugy erzem, kicsattaok az egeszsegtol... vegre :) Most mar jobb a kedvem, lassan visszater az energiam, sajnos az emelygesbol meg kijut, de mar nem zavar annyira :)
2010. dec. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:

Hangulatingadozás van rendesen, hol sírok, hol nevetek...émelygés, hányinger elkerült engem...helyette fáj a pocikám...most a cicim is...nagyon izgulok, hogy minden rendben legyen...most vagyok 10+6 , júni 26-körülre várjuk a babát!

-B-

2010. dec. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
szia.én juni-juliba fogok szülni ma vagyok 10hetes..már egyre jobban vagyok nagyon rossz volt az eleje állandó hányinger.ő a második babám elsőnél nem volt ilyen.12hetesen megyek uh-ra.ma voltam ekg-n és vérvételen.:kicsit megviselt.:(a hasam már kezd látszani talán azért is mert 2.dik.elsőnél kb 5hónaposan kezdett csak látszani.:)
2010. dec. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
Sokkal jobban mint az elmúlt 3 hétben :) - akkor volt bőven émelygés, naponta többszöri hányás, állandóan hulla fáradtnak éreztem magam... 10+3 hetesek vagyunk ma, sokkal jobb a közérzetem, és bízom benn, hogy már csak jobb lesz! :)
2010. dec. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
sziasztok! én émelygek, szinte minden kijön, szédülök és ma elájultam a praktikerben... annyit mondtak hogy inkább igyak kávét..
2010. dec. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Látom vagyunk egy páran!:)

Én most vagyok 12+6 hetes.Június 11-re vagyok kiírva!Én még nem vagyok túl a nehezén.Émelygés majd farkaséhség váltogatja egymást, na és álmosság!Még mindig sokat alszok, és nekem sok és sokszor van folyásom, amit szintén nehezen viselek!Nekem első kisbabám.6 hetesen voltam először ultrahangon, és már nagyon vártam a 12 hetes ultrahangot,h lássam az én kis drágámat, hogy minden rendben és még mindig hihetetlen, hogy ott van a pocimban! 2 évet vártunk rá!

2010. dec. 3. 20:07
 7/54 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

14 hetes vagyok, júni 3-ra vagyok kiírva. Jól érezzük magunkat babócával, bár a tipikus terhességi tünetek nálam nem nagyon akarnak múlni. Boldog vagyok, mert a 12. heti UH-n minden rendben volt, a kombinált tesztem eredménye is jó lett! Nektek is kívánom ezt! Kívánok még boldog babavárást!

2010. dec. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:

sziasztok!

11hetes vagyok és fluuu:)hányinger,éhség ennék valamit de nem tudom mit ez a legrosszabb és csak eszem eszem és semmi nem jo:)hulla vagyok van egy 21honapos fiam a dackorszakát éli totál kinyir idegileg,aggodok a 12heti uh miatt!Fázni se szeretek,minden bajom van!Ja,és ha erotikus téma megy a tv-be felfordul a gyomrom:)!De már nagyon várom a picit és hogy minden rendben legyen:)

könnyü szülést nektek

2010. dec. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
En is junius 11-re vagyok kiirva! :)) Elso voltam.
2010. dec. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én 13+5 hetes vagyok :) június 6-ra vagyok kiírva. A hangulatingadozások borzalmasak, igaz én amúgy is hajlamos vagyok rá (legalábbis ezt mondják az ikrekre.)

Ja erről jut eszembe ha kicsit várna Bogyóka, akkor egy nap születhetnénk, az én szülinapom június 10. :D

Hála isten az émelygések, hányás az első trimeszterben nagyjából elkerültek. Megvolt a 12.heti uh, úgyhogy nagyjából minden rendben. :)

Akik hó elején szülnek, hol fognak szülni?

G.

2010. dec. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!