Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2011. júniusában szülő kismamá...

2011. júniusában szülő kismamák hogy vagytok? Miújság veletek? Hogy érzitek magatokat?

Figyelt kérdés
2010. dec. 3. 14:30
1 2 3 4 5 6
 41/54 A kérdező kommentje:
Én tegnap voltam AFP-n!Jövő héten érdeklődhetek az eredmény felől! Január 14-re kaptunk időpontot az UH-ra!Már nagyon várjuk!Reméljük megmutatja magát! :) Kedves utolsó te érzed már a picurkát? Első babád?
2010. dec. 22. 09:24
 42/54 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Már érzem, legalábbis remélem, hogy ő az. :) Ha valamit a hasamhoz rakok, akkor szinte állandóan rugdos, de van hogy kicsit "megvakarja" a hasamat. :) Nagyon várom már, hogy menjünk UH-ra, látni szeretném, meg jó lenne megtudni a nemét is. Amúgy első baba. Te is érzed már a kis drágát?
2010. dec. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 A kérdező kommentje:
Szerintem őt érzem!De nem tudom pontosan!Van, hogy csikis érzésem van,aztán bizsergetős, buborékolós!:) Szerintem ő az!Viszont mostanában fájdogál a hasam!Mondtam tegnap a védőnőnek, azt mondta menjek tp-re!Még meggondolom, de otthon is fájni fog!Van rá valami ötleted?Már mi is nagyon várjuk az ultrahangot! :)
2010. dec. 23. 12:49
 44/54 anonim ***** válasza:
Szerintem ha otthon vagy, akkor tobb lehetoseged van pihenni. Nekem pl sokszor segit, ha leulok vagy kicsit lefekszem amikor fajdogal. :)
2010. dec. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:

Sziasztok, Boldog Karácsonyt Nektek! Én vagyok a Bajcsys. 16+4 hetesek vagyunk, én most nem vagyok túl jól... :( Két napja nagyon beteg vagyok. Iszom ezerrel a hársfa teát, mézet. Meg vettem ezt a homeogene 9 tabit, de pont a készülődés megy így a legnehezebben. Tegnap még hőemelkedés is volt. :((( Remélem nem jön már vissza. Remélem Ti jobban vagytok!


Szép ünnepet mindenkinek :)

G.

2010. dec. 24. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
21:19-es vagyok. Nekem is sokat fájdogál a hasam, és egy migrénen is túl vagyok. Ha fáj a hasam, akkor magnéziumot szoktam bevenni, az mindig elmulasztja. Álló munkát végzek, napi 8-10 órát állok, de februárig még kibírom. Szóval, ha nem vagy nagyon rosszul "csak" fáj a hasad, akkor én nem mennék táppénzre. Ülj le néha, egy pár percre, vegyél be egy magnéziumot, és szerintem biztos jobb lesz. 17+1 heteske.
2010. dec. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Miújság veletek?Nekem már egyre kevesebbet fáj a hasim.Az AFP múlt hét kedden voltam, 2 napja hívogatom a kórházat, de még mindig nem jött meg az eredmény!Január 14-én megyünk a 18 hetes ultrahangra!Igaz addigra már majdnem 19 hetes leszek :)Már nagyon várjuk! :) Most vagyok 16+5 hetes :)
2010. dec. 30. 08:01
 48/54 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Én hétfőn megyek az AFP eredményért, pont ma vagyunk 18 hetesek. :) 12-én megyünk UH-ra, addigra 20 hetesek leszünk, már nagyon várom! Uzsokiba fogok szülni, bár a szüléstől eléggé félek :S Februártól megyek táppénzre ha minden igaz. A hasam mostanában elég sokat fájdogál, de már elég szépen látni, hogy van bent valaki, és babócát is egyre többet érzem. :)
2010. dec. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:
Én június 18-ra várom.Mi is pont Január 14-én megyünk a genetikai uh-ra:)Hasfájásom illetve egyéb gondok nálam is szoktak lenni.Itthon vagyok tp-n és hidd el igy azért jóval többet lehet pihenni.
2011. jan. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Mizu veletek?A hasfájásom már elmúlt.A hányingeres időszaknak is vége!Most kezdem el élvezni igazán a terhességet.Már van pocim.Az AFP jó lett, és már nagyon várom az UH-t.Remélem megmutatja magát.Ha voltatok UH-on és kiderült a neme írjatok!Te is kedve utolsó!Babát mocorog már?
2011. jan. 11. 15:25
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!