Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2011. júniusában szülő kismamá...

2011. júniusában szülő kismamák hogy vagytok? Miújság veletek? Hogy érzitek magatokat?

Figyelt kérdés
2010. dec. 3. 14:30
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok.Igen már érzem őt persze még nem olyan erőteljesen.Szerencsére az Afp nekem is jó lett.Most mondjuk a derekem leszakad de azon kivül nincsen semmi tüet én is élvezem a terhességet.Lassan elkezdjük a vásárolgatást is.
2011. jan. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Hogy vagytok?Kivel mi történt mostanában?

Mi szombaton lépünk a 20.hétbe.Nagyon jól vagyunk!Minden eredményünk rendben van.A neme sajnos nem derült ki az ultrahangon, mert a "drága" doki nem nézte meg, pedig megkértem rá.Február végén megyünk 4D-s ultrahangra!Már nagyon várjuk! :)

2011. jan. 21. 09:53
 53/54 anonim ***** válasza:
Szia, mi is jol vagyunk, 27-en megyunk ultrahangra. :) Mi az, hogy nem nezte meg? Ragni kell a fulet, en biztosan fogom! :)) 4d-re mi nem biztos, h tudunk menni, mert most koltozunk, es itt a 4d baromi draga. Valoszinuleg haza se tudok menni :((
2011. jan. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:
Szerencsére nálunk is minden eredmény jó lett én a 19 hétben vagyok.Mi már tudjuk hogy kislányunk lesz.
2011. jan. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!