Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28 hetes vagyok és 5 kilót...

28 hetes vagyok és 5 kilót híztam. Sok? A védőnő már riogat, hogy nehogy a duplájánál többet hízzak még.

Figyelt kérdés
Amúgy nem nagyon látszik, inkább a hasam nőtt.
2010. dec. 3. 20:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem sok! Nekem 6 kg volt 24 hetesen, aztán 28. hétig semmit sem híztam. Most 10 kg, 32 hetes vagyok. Ha feljön még 4-5 kg, akkor még ideális súllyal megyek szülni, 15 kg még simán jó! Attól is függ persze, hány kg-ról indultál. Én 58-ról.
2010. dec. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mennyi volt a kezdő súlyod.

Nekem azt mondta a védőnőm, hogy 9-12 kiló hízásnál ne legyen több. 86 kg-val kezdtem a terhességet, eddig 2 kiló körül jött fel, 23 hetes vagyok. Szerintem öt kiló nem sok...

2010. dec. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Dehogy sok.Sokan irigyelnének érte.Ha mostantól az átlag heti fél kilót hízol,akkor ideális lesz a súlyod
2010. dec. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ilyesztgetni a védőnő! És ha 30 kilót hízol? Akkor sem lesz semmi, csak neked kell majd leadni a felesleget szülés utàn! 32 híztam, 60- ról indúltam. Semmit sem szólt a doki, azt mondta majd nekem kell fogyóznom szülés után, ha vissza akarom nyerni a régi súlyom. Már csak 7 kiló van vissza:)
2010. dec. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De jó neked! :)
2010. dec. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, 63-ról indultam, és 165cm magas vagyok, tehát elég normális alkatú. Csak a védőnőm paráztat folyton. De akkor megnyugodtam, köszönöm Nektek!
2010. dec. 3. 23:16
 7/7 anonim ***** válasza:

Gondolom lehet a cukor, vagy a vérnyomás miatt aggódik a védőnő, hogy nehogy baj legyen a végére.

Első babámnál 64 kg-ról sikerrel felhízlaltam magam kilencven valamennyire, de nem mertem már a mérlegre állni. Egyfolytában égett a gyomrom végig, hánytam is, és 76 kg-al jöttem haza a kórházból.

A másodiknál 70 kg-al indultam, 92vel szültem. 83 kg-al jöttem haza, de hat hét után 76 voltam, ami utána kis odafigyeléssel szépen lement 65re.

Mostani terhességnél 68-al indultam, és 35. hétben vagyok 82 kg-al.

Attól tartok főleg alkati a dolog. Szerencsére ennél a babánál

2010. dec. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!