Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi kávét isztok? Napi 2...

Mennyi kávét isztok? Napi 2 még elmegy?

Figyelt kérdés
2010. dec. 5. 13:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én napi egyet, de van,. hogy kettőt is megiszom, mellette elég gyakran iszom, coca colát. Tudom, a kóla nem egészséges, de kólás voltam mindig is, de néha próbálok mellette vizet inni, s rostosokat szoktam.

Amúgy én a kávéról le akartam szokni, de védőnőm mondta, hogy az egyáltalán nem árt, a napi két kávé simán belefér. Nem mondta, de én kávé helyett inkább a nescafé 3 in 1-ben-t iszom. Az erős kávéról lemondtam.

2010. dec. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Én is 3 az 1-bent iszom. Azt nem írtam, hogy a vérnyomásom rendben és 25 hetes vagyok.
2010. dec. 5. 13:21
 3/7 anonim ***** válasza:

Én napi kettő kávét iszom,de normális erős kávét,nem 3in1-et.Az első terhességemnél is ennyit ittam.


19 hetes kismami

2010. dec. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én csak tejes-kávét szoktam inni: 80% tej és 20% kávé arányában. Én mindig is tejes kávés voltam.De bevallom őszintén nem is hiányzik..ritkán iszom kávét:)
2010. dec. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
1-2 kavet szoktam ,attol fugg mennyit alszik a "nagy" masfel eves fiam.Mondjuk nem tul eroset,es rengeteg tejjel.
2010. dec. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én nem kávéztam a terhességnél amíg a praktikerben el nem ájultam bevásárláskor... mindig is alacsony volt a vérnyomásom
2010. dec. 6. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

30hetesek vagyunk, első baba, én mindig is 3in1-et ittan ez most is megvan, van, hogy 1-et van hogy 2-őt!!

De nekem a doki is mondta igyam nyugodtan bajunk nem lesz tőle a 90/64-es vérnyomásom miatt :)

2010. dec. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!