Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes vagyok és nagyon...

Niki981 kérdése:

8 hetes vagyok és nagyon rosszul vagyok, egésznap felsem tudok kelni. Lehet hogy ikrek?

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne,hogy 29 éves vagyok,negyedik babámat várom.Első 3 terhességemnél reggeli hányással letudtam a napot.Most viszont reggel többször hányok,egész nap fekszem annyira fáj a gyomrom,hgy semmit nem tudok enni.Fel sem tudok kelni.8 hetes vagyok és a hasam szép gömbölyű.A többi terhességemnél 3 hónapos korom után volt nagy pocim,most viszont lehet hogy ikrek mert már 6 hetes kortól jól látszik?
2010. dec. 5. 13:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
ez még nem jelenti azt, hogy ikrek. nekem első baba, 8. héten már kerekedett a hasam, én is egész nap rosszul voltam, alig bírtam bármit is enni mert minden kijött, de egy baba :)
2010. dec. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

A hasad kereksége inkább abból adódhat, hogy a többedik várandósságnál azért már lazábbak a szövetek, kevésbé feszesen tartja az izom a méhet. Persze nem lehet kizárni hogy ikrek, de elvileg a hasméret nem ráutaló jel :-)

Amúgy nekem 4-es ikerterhességnek indult a második várandósságom, és pici émelygésen kívül egyáltalán nem voltam rosszul velük, egyszer sem hánytam. Igaz, az elsőt is könnyen viseltem mindenféle kellemetlenség nélkül, de az egy baba lett.

Ja, és másodjára alig volt nagyobb pocakom mint elsőre.


De nyugi, a következő vizsgálatnál kiderül, hogy hány bérlőd van :-) Mikor kell menned?

2010. dec. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem kizárt! Minnél többedik terhesség, minnél idősebb nő annál gyakoribb! Mit szólnál hozzá?
2010. dec. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hálásan köszönöm a válaszokat.ma megyek uh-ra délbe irok hogy hányan vannak.:-) szép napot mindenkinek.
2010. dec. 6. 09:23
 5/11 anonim ***** válasza:
Húúú, de izgi!
2010. dec. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
na???? :-)
2010. dec. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
voltam orvosnál.egy babát látott,de az uh kép elég fura 8 hetes vagyok és csak egy kis folt látszik a babahelyén.én nem láttam de az orvos szerint van szívhang.hát elég furaképet kaptam a babáról viszont elküldtek vérvételre,hogy tuti legyen minden teljes kivizsgálást kértek és hogy majd megbeszéljük hogyan tovább,most izgulhatok rendesen hogy most oké vagy nem oké vmi.8 hetesen kit küldtek teljes vér vizelet kivizsgálásra ?
2010. dec. 6. 15:11
 8/11 anonim ***** válasza:
Szia!Engem is elküldtek vér és vizeletvizsgálatra,sztem mindenkit elküldenek az elején.
2010. dec. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

engem is elküldtek mindkettővel (10 hós és 26 hós)

a nagyobbiknál 8 hetesen nem találta a szívhangot, de két nappal később meg mégis... most itt ugrál és ő is írni akar


asdcgtz3 45xsrd g gnvb

2010. dec. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez kötelező! Ne aggódj, az ultrahangképek tudnak érdekesek lenni, a gépek sem egyformák, ha nem lenne normális biztos nem adott volna képet, kicsit morbid lenne!!
2010. dec. 7. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!